PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Bobrovec » Ubytovanie na Liptove

Ubytovanie na Liptove

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Bobrovec
Adresa: 
Ráztocká 21
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)948 005 198
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/zelenydomcek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Není možný

Ponúkam ubytovanie pre 2-5 osôb na Liptove v Holiday Village, priamo v Tatralandii. V blízkosti sa nachádza Liptovská Mara, Aquapark Tatralandia, Bešeňová, Jasná,Západné, Nízke, Vysoké Tatry. Domček sa nachádza v tichom prostredí, vhodné pre rodiny s deťmi. Prenájom celého apartmánového domčeka.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Domček sa nachádza v krásnej obci Bobrovec, 4km od Liptovského Mikuláša. Domček je len pre hostí, nachádza sa v tichej časti obce.Cena za celý objekt je 1 200Sk.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ponúkame na prenájom 2 izby (1 izba - 5 lôžok, 2. miestnosť kuchyňa + rozkladací gauč (posteľná bielizeň), kuchyňa je komplet vybavená - elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou, kuchynský riad, kúpelňa s WC, automatická práčka. Objekt je vybavený Tv, CD prehrávačom s rádiom, dostatočným úložným priestorom. Možnosť posedenia na terase, parkovanie auta pred chatkou.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Liptovská Mara, Aquapark Tatralandia, termálne kúpaliská - Bešeňová, Liptovský Ján, Demänovská dolina, Jasná, turistika, lyžovačka v Západných a Nízkych Tatrách.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kunošová Viera
Informace poskytnul: VK
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz