PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Bobrovec » Ubytovanie na Liptove

Ubytovanie na Liptove

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Bobrovec
Adresa: 
Ráztocká 21
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Ubytovanie na Liptove chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Není možný

Ponúkam ubytovanie pre 2-5 osôb na Liptove v Holiday Village, priamo v Tatralandii. V blízkosti sa nachádza Liptovská Mara, Aquapark Tatralandia, Bešeňová, Jasná,Západné, Nízke, Vysoké Tatry. Domček sa nachádza v tichom prostredí, vhodné pre rodiny s deťmi. Prenájom celého apartmánového domčeka.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Domček sa nachádza v krásnej obci Bobrovec, 4km od Liptovského Mikuláša. Domček je len pre hostí, nachádza sa v tichej časti obce.Cena za celý objekt je 1 200Sk.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ponúkame na prenájom 2 izby (1 izba - 5 lôžok, 2. miestnosť kuchyňa + rozkladací gauč (posteľná bielizeň), kuchyňa je komplet vybavená - elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou, kuchynský riad, kúpelňa s WC, automatická práčka. Objekt je vybavený Tv, CD prehrávačom s rádiom, dostatočným úložným priestorom. Možnosť posedenia na terase, parkovanie auta pred chatkou.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Liptovská Mara, Aquapark Tatralandia, termálne kúpaliská - Bešeňová, Liptovský Ján, Demänovská dolina, Jasná, turistika, lyžovačka v Západných a Nízkych Tatrách.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz