TOPlist

Ubytovanie u Hajčov

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Smrečany
Adresa: 
Smrečany 171
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 202 880
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/uhajcov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 8 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  700 m.

Po domluvě

Obsazené termíny

14.10.2019 - 12.12.2019

13.12.2019 - 18.1.2020

7.2.2020 - 8.2.2020

7.3.2020 - 13.3.2020

1.7.2020 - 5.7.2020

21.7.2020 - 24.7.2020

1.8.2020 - 8.8.2020

1.8.2020 - 23.8.2020

Poloha a dosažitelnost

Naše ubytovacie zariadenie sa nachádza v obci Smrečany, asi 5km severne od Liptovského Mikuláša v podhorí Západných Tatier. V prípade, že návštevníci nemajú vlastné auto, dostanú sa k nám prostredníctvom prímestskej autobusovej dopravy (linka Lipt. Mikuláš - Žiar).

Vybavení a služby

Je spoločný dvor s domácimi pre hostí veľkou nevýhodou? Nemusí to tak byť! Príďte a vyskúšajte si to u nás. Spravte z tej nevýhody výhodu!! Veď blízkosť ľudí, ktorí Vám môžu poskytnúť neoceniteľné informácie o danej lokalite je super. Zároveň Vám môžu pomôcť, keby sa Vám stalo niečo neočakávané. Využite našu ponuku ubytovania a uvidíte, že vieme rešpektovať aj... více >>

Rekreace a služby v okolí

Letné aktivity: Turistika – Žiarska, Bobrovecká, Račková, Jamnická dolina v Západných Tatrách….. Cykloturistika, Lezenie po skalách, Rafting, Plávanie, Jazda na koňoch, Zber hríbov a lesných plodov, Paragliding, Tenis, Futbal, Volejbal. Zimné aktivity: Zjazdové lyžovanie - Ski centrum Dolinky, Jasná Nízke Tatry, Opalisko Závažná Poruba... Bežecké lyžovanie –... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Dušan Trizna
Informace poskytnul: Dušan Trizna
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz