PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Dovalovo » Ubytovanie U Radky

Ubytovanie U Radky

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Liptovský Hrádok, Dovalovo
Adresa: 
Lipt. Hrádok - Dovalovo č. 169, 033 01
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)911 182 428, +421 (0)911 202 422
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/poruban
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Ubytovanie v rodinnom dome v okrajovej časti obce, záhrad.posedenie s ohniskom, plyn.kúrenie, park. vo dvore, 2x2 lôžk.izba, 2x3 lôžk.izba, 2x kuchyńa so sporákom, 2x kúpelńa s WC. Privát sa nachádza v regióne Liptov, Vysoké Tatry, Nízke Tatry, kraj Žilina, okr. Lipt. Mikuláš.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovanie v rodinnom dome v okrajovej časti obce. Privát sa nachádza v regióne Liptov, Vysoké Tatry, Nízke Tatry, kraj Žilina, okr. Lipt. Mikuláš. Obchod 300m, bus 200m, vlak 4km, reštaurácia 2km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Dom je dvojposchodový: 1.poschodie - 2x2 lôžk.izba, spoločná kuchyňa, kúpelňa, WC. 2.poschodie - 2x3 lôžk.izba, spoločná kuchyňa, kúpelňa s WC. Kuchyňe sú vybavené linkou, sporákom plyn-elektr.gril, mikrovlnkou, chladničkou, rýchlovar.kanvicou. Izby s TV. Parkovanie je v uzavretom dvore cca. 5 miest. Záhradné posedenie - ohnisko. Pobyt s malým plemenom psa možný.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Aquapark Tatralandia Lipt. Mikuláš, Thermal park Bešeňová, Tarzánia- lanový park Jasná, Požičovňa raftov a kajakov Lipt.Hrádok, Lanovka na Chopok Jasná Nízke Tatry, Múzeum Liptovskej dediny Pribylina, Wellnes Hotel Permon, bazén Hotel Permon, jazda na štvorkolkách Lipt.Mikuláš,

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Porubän Ivan
Informace poskytnul: porubanova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz