PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Terchová » Rekreačný objekt VILA KAMILA

Rekreačný objekt VILA KAMILA

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Svätého Martina 80/5, 01306 TERCHOVÁ
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 543 089
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.vilakamila.sk www.slovenske.cz/vilakamila
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 506 m.

počasí Chata na Grúni

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Rodinný rekreačný objekt s 20 lôžkami v 8 izbách. Izby vybavené vlastným soc.zariadením, WC, sprcha, chladnička, rýchlovarná kanvica. V objekte je privátne wellness (fínska sauna, vírivka), exteriérová vyhrievaná vírivka, letná kuchyňa, ihrisko s umelou trávou, ping-pong, kalčeto, šípky, gulečník.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Bližšie centrum obce Terchová. Autobusová zastávka Mlynec cca 100m. Dostupnosť automobilom, vlastné chránené parkovisko.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Rodinný rekreačný objekt s 20 lôžkami v 8 izbách. Vybavenie izieb štandardné, postele s obliečkami, uterák, osuška, mydlo, šampón. Miestnosť na odloženie lyží snowboardov, sánok, bicyklov, športových potrieb. Letná kuchyňa s vybavením, možnosť grilovania, varenia gulášu, opekania na otvorenom ohni. Ihrisko s umelou trávou, bedmintonový set, ping-pongový stôl s príslušenstvom, hokejbalové vybavenie apod.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Wellness centrum Terchovec s vírivkami, 18m bazénom, sauny, bowling, Aquapark Dolný Kubín, pizzérie, lyžiarske stredisko Vrátna - Paseky, lanovka na Chleb, Kubínska hoľa, významná turistika Malá Fatra, cyklistické trasy apod. Budatínsky hrad, Oravský zámok, Jánošíkova izba, Považské múzeum, skanzen Kysuckej dediny Vychylovka, úvraťová železnička, skanzen Oravskej dediny - Zuberec

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: FIBAVA, s.r.o.
Informace poskytnul: Ing. Gabriela Vanková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz