PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Terchová » Rekreačný objekt VILA KAMILA

Rekreačný objekt VILA KAMILA

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Svätého Martina 80/5, 01306 TERCHOVÁ
Web adresa:
www.slovenske.cz/vilakamila
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 506 m.

počasí Chata na Grúni

Wi-Fi

Není možný

Rodinný rekreačný objekt s 20 lôžkami v 8 izbách. Izby vybavené vlastným soc.zariadením, WC, sprcha, chladnička, rýchlovarná kanvica. V objekte je privátne wellness (fínska sauna, vírivka), exteriérová vyhrievaná vírivka, letná kuchyňa, ihrisko s umelou trávou, ping-pong, kalčeto, šípky, gulečník.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Bližšie centrum obce Terchová. Autobusová zastávka Mlynec cca 100m. Dostupnosť automobilom, vlastné chránené parkovisko.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Rodinný rekreačný objekt s 20 lôžkami v 8 izbách. Vybavenie izieb štandardné, postele s obliečkami, uterák, osuška, mydlo, šampón. Miestnosť na odloženie lyží snowboardov, sánok, bicyklov, športových potrieb. Letná kuchyňa s vybavením, možnosť grilovania, varenia gulášu, opekania na otvorenom ohni. Ihrisko s umelou trávou, bedmintonový set, ping-pongový stôl s príslušenstvom, hokejbalové vybavenie apod.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Wellness centrum Terchovec s vírivkami, 18m bazénom, sauny, bowling, Aquapark Dolný Kubín, pizzérie, lyžiarske stredisko Vrátna - Paseky, lanovka na Chleb, Kubínska hoľa, významná turistika Malá Fatra, cyklistické trasy apod. Budatínsky hrad, Oravský zámok, Jánošíkova izba, Považské múzeum, skanzen Kysuckej dediny Vychylovka, úvraťová železnička, skanzen Oravskej dediny - Zuberec

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: JAVAS, s.r.o
Informace poskytnul: Ing. Gabriela Vanková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz