PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Ždiar » 4season - Zdiar
Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
059 55 Ždiar 744
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 033 994
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
4seasons-zdiar.sk www.slovenske.cz/4seasons-zdiar
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 950 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar

Wi-Fi

Není možný

Nadštandardné ubytovanie v unikátnéj zrubovej drevenici 4seasons v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Drevenica 4seasons sa nachádzajú priamo v Ždiari. Dosiahnuteľnosť celý rok.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Drevenica 4seasons ponúka nadštandardné ubytovanie v komfortne zariadených 2 apartmánoch. Apartmány sú vybavené štýlovým interiérom s ohľadom na maximálny komfort a pohodlie našich hostí. Vybrať si môžete spomedzi 2 apartmánov, ktoré disponujú dvomi spálňami s manželskými posteľami. Súčasťou všetkých apartmánov je okrem spálňovej časti príjemná obývacia miestnosť s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžovanie: Medzi najznámejšie lyžiarske strediská v okolí patria: Ski Jezersko-Bachledova dolina: je vzdialené 3km, vhodné pre náročných, aj menej náročných lyžiarov, Ski Centrum Strednica: Vzdialená 3km, vhodná pre menej náročných a začiatočníkov • Bežecké lyžovanie: Zimná krajina Spišskej Magury tiež ponúka lyžiarsku turistiku na bežkách • Turistika: V okolí... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: INTECH Tatry s.r.o
Informace poskytnul: Klocháň
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz