Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz

Silvestr 2020 / 2021 - Vysoké Tatry


Klikněte na filtry výše a zvolte si své preferované ubytování

Silvestr na horské chatě, penzionu, hotelu, apartmánu nebo chalupě ve Vysokých Tatrách

Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Ubytovací zařízení do sekce Silvestr na horách 2020 vkládají přímo provozovatelé uvedených objektů.
Ti sami spravují i své ceníky s ohledem na Silvestr 2020. Ubytování na Silvestra je výhodné vybírat s co největším předstihem.
loading
Apartments V+K Silvestr 2020 na horách
Druh ubytování: Penzion
Silvestr v penzionu. Apartmány Tatranská Štrba sú situované v pokojnej lokalite, na okraji Tatranskej Štrby, v Apartmánovom dome. Ich Více » poloha je výborným východiskovým bodom pre podnikanie túr do Vysokých a Nízkych Tatier, na Liptov, Šariš i Zamagurie.
15 lůžek
na dotaz
15 lůžek
na dotaz
Ubytovanie u Jozefa Strba - Vysoké Tatry Silvestr 2020 na horách
Druh ubytování: Ubytování v soukromí
Místo: Štrba
Ubytování na Silvestra. Ponúkame Vám ubytovanie a prijemný oddych v ubytovacom zariadení v podtatranskej obci Śtrba ktorá leží v prekrasnom Více » prírodnom prostredí nedaťeko známeho Strbské Pleso
8 lůžek
ano
8 lůžek
ano
Apatrmánový dom TDM Silvestr 2020 na horách
Druh ubytování: Ubytování v soukromí
Místo: Gerlachov
Ubytování na Silvestra. Apartmán Vám poskytne izbu na spanie, spoločenskú miestnosť, kuchynku a sociálne zariadenie. Kapacita objektu je Více » 6 osôb a 2 osoby na prísteľku
Servery České hory, Slovenské hory, Chorvátske.sk, Alpské.sk a Italské.cz zastupujú viac ako 17 000 ubytovacích zariadení.
Ročne nás navštívi okolo 10 miliónov užívateľov. Pridajte sa k nám!