PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Tatranská Lesná
Adresa: 
Tatranská Lesná 1, 059 60 Tatranská Lomnica
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)52 44 22 397
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.erikapenzion.sk www.slovenske.cz/penzionerika
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Restaurace s terasou

Parkování

Pro rodiny s dětmi

Penzión sa nachádza pod Slavkovským štítom a má dobrú dostupnosť. Ponúka ubytovanie v izbách s vlastným soc. zariadením alebo v lacnejších izbách so spoločným soc. zariadením. Objekt je vhodný pre rodinnú rekreáciu, podnikové zájazdy, školy v prírode, stužkové, lyžiarske kurzy. Kapacita je 60 miest.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Restaurace s terasou
Venkovní terasa
Pro rodiny s dětmi
Stolní tenis
Biliár
Povlečení
Ručníky
Parkování
Recepce
Pobyt se psem: Je možný
Stravování
Bez stravování
Snídaně
Polopenze
Umístění objektu
U lyžařských vleků (2.5km)
U běžkařských tratí (2.5km)
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (18km)
U cyklostezky (10m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión sa nachádza v osade Tatranská Lesná, medzi Starým Smokovcom a Tatranskou Lomnicou, leží len 150 m od zastávky Tatranskej elektrickej železnice (TEŽ) a autobusu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie možné v novopostavených 2-3 posteľových izbách s vlastnou kúpeľňou, WC a TV (ŠTANDARD). Ubytovanie je možné aj turistických 2-4 posteľových izbách (EKONOMY) s umývadlom a spoločným sociálnym zariadením na chodbe. Obe varianty sú s možnosťou prístelky. Ponúkame útulné posedenie v reštaurácii a bare. Voľný čas je možné tráviť pri biliarde, stolnom tenise. V... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ideálne podmienky pre vysokohorskú turistiku, horolezectvo, lyžovanie a liečenie niektorých respiračných chorôb. Naši hostia získavajú uhradením miestneho poplatku automaticky poistenie pre prípad zásahu horskej služby a to na celom území Vysokých Tatier. Termálne kúpalisko Vrbov je vzdialené 18 km, najbližšie lyžiarske stredisko len 4 km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Erika Meltzerová
Informace poskytnul: Meltzer, Gaborčík, Lehotská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz