PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Jezersko » Chata Smrek a mini ZOO

Chata Smrek a mini ZOO

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Jezersko
Adresa: 
CHATA SMREK, Jezersko 94
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)949 771 859
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/jezersko-smrek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1100 m.

počasí Poprad - Aquacity

Wi-Fi

Po domluvě

Chata Smrek ponúka štýlové ubytovanie v pokojnejšej okrajovej časti podtatranskej dedinky Jezersko. Chata má aj dostatočne veľký dvor a záhradu. Zvieracia minifarma je súčasťou priestranného areálu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Smrek sa nachádza na okraji dedinky Jezersko v okrese Kežmarok, v Prešovskom kraji. Je situovaná v krásnom prostredí Belianskych Tatier, Pienin, Spišskej Magury, Vysokých Tatier a Zamaguria. Je obklopená lesmi a veľkým ohradeným pozemkom. Na pozemku je vonkajšie posedenie s krbom, jazierkom a potôčikom. K dispozícii je aj veľký dvor, hojdačka, šmýkačka a pieskovisko.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Poskytujeme pohodlné a útulné ubytovanie na 8 lôžkach. Na prízemí objektu je kamenná pivnica s krbom a malou herňou. Na prvom poschodí je obývacia izba s balkónom, jedálenský kútik a kompletne vybavená kuchyňa a kúpeľňa. Na druhom poschodí sú 3 spálne (1x2,2x3). Pre rodiny s deťmi máme pripravenú cestovnú postieľku, detskú stoličku a hračky. ZVIERACIA MINIFARMA:... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

LYŽOVANIE 2021: Priamo v dedine sú atraktívne zjazdovky pre lyžiarov. Prepojenie Ždiaru, Jezerska a Malej Frankovej vám ponúka rozprávkovú lyžovačku vo vysokohorskom prostredí s nádherným výhľadom na Tatry. LETO: prechadzka k Jezerskému jazeru, Chodník korunami stromů - Bachledka, Bikepark Bachledova dolina, plavba na pltiach a rafting v Červenom Kláštore, múzeum... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jozef Kubík
Informace poskytnul: Jozef Kubík
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz