Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz
PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Obec Jezersko se nachází v Prešovském kraji v okrese Kežmarok. Jezersko se nachází v ochranném pásmu Pieninského národního parku, a přímo nad ní leží uprostřed lesů jezero nesoucí totožné jméno. Dnešní Jezersko se zaměřuje zejména na cestovní ruch.
Více o místě Jezersko Jezersko - Zajímavosti v okolí
Chalupa U REZBÁRA
Chalupa U REZBÁRA
Kategorie ubytování:Chata/Chalupa
Lokalita: Jezersko
Nadštandardná drevená chalupa na rozhraní TANAPu a PIENAPu, so zaujímavo riešeným interiérom. Kapacita 18 lôžok Další » v 7 izbách, každá s vlastným soc.zariadením. Plne funkčná kuchyňa, tri spoločenské miestnosti s kozubami, sauna, biliard, futbal, pingpong. Parkovanie vo dvore, pre 6 automobilov
18 lůžek
18 lůžek
Orientační cena lůžko/noc:
20 EUR bez stravování
18 EUR bez stravování
18 EUR bez stravování
Chata Smrek a mini ZOO
Chata Smrek a mini ZOO
Kategorie ubytování:Chata/Chalupa
Lokalita: Jezersko
Chata Smrek ponúka štýlové ubytovanie v pokojnejšej okrajovej časti podtatranskej dedinky Jezersko. Chata má aj Další » dostatočne veľký dvor a záhradu. Zvieracia minifarma je súčasťou priestranného areálu.
8 lůžek
na dotaz
8 lůžek
na dotaz
Orientační cena lůžko/noc:
20 EUR bez stravování
25 EUR bez stravování
15 EUR bez stravování
Chalupa Goral
Chalupa Goral
Kategorie ubytování:Chata/Chalupa
Lokalita: Jezersko
Chalupa Goral ponúka ubytovanie v štyroch samostatných apartmánoch. Apartmán je vybavený kúpelňou so sprchou a Další » wc, komplet zariadenou kuchyňou, krbom, plynovým podlahovým vykurovaním, LCD televízorom, satelitom, raz dvojposteľová a štvorposteľová izba a raz trojposteľová a trojposteľová izba.
24 lůžek
na dotaz
24 lůžek
na dotaz
Orientační cena lůžko/noc:
7,50 EUR bez stravování
7,50 EUR bez stravování
9,20 EUR bez stravování
Databáze ubytování v Jezersk obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace ubytování probíhají bez prostředníka a bez provize!
Servery České hory, Slovenské hory, Chorvátske.sk, Alpské.sk a Italské.cz zastupujú viac ako 17 000 ubytovacích zariadení.
Ročne nás navštívi okolo 10 miliónov užívateľov. Pridajte sa k nám!Pridať ubytovacie zariadenie
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X