Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz
PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Gerlachov se nachází v prešovském kraji v Popradské kotlině, která je největší kotlinou v celých Karpatech. Katastrálně se Gerlachov rozkládá v Lomnické pahorkatině. Sportovní vyžití je v Gerlachově opravdu bohaté, turistikou počínaje a lyžováním konče. Cyklistické tratě v okolí jsou propojené a spojují Tatranskou Polianku a Smokovce.
Více o místě Gerlachov Gerlachov - Zajímavosti v okolí
Apatrmánový dom TDM
Apatrmánový dom TDM
Kategorie ubytování:Ubytování v soukromí
Lokalita: Gerlachov
Apartmán Vám poskytne izbu na spanie, spoločenskú miestnosť, kuchynku a sociálne zariadenie. Kapacita objektu je Další » 6 osôb a 2 osoby na prísteľku
Orientační cena lůžko/noc:
10 EUR bez stravování
10 EUR bez stravování
11 EUR bez stravování
Chalupa Gerlaška
Chalupa Gerlaška
Kategorie ubytování:Chata/Chalupa
Lokalita: Gerlachov
Chalupa v malebnej obci priamo pod Gerlachovským štítom ponúka ubytovanie celoročne s celkovou kapacitou 51 lôžok Další ». Chalupa má 2 poschodia a prízemie, pričom na každé poschodie vedie samostatný vchod. Na prízemí sú umiestnené apartmány. Na 1. a 2.poschodí sú umiestnené 5-lôžkové a 8-lôžkové izby.
51 lůžek
na dotaz
51 lůžek
na dotaz
Databáze ubytování v Gerlachově obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace ubytování probíhají bez prostředníka a bez provize!
Servery České hory, Slovenské hory, Chorvátske.sk, Alpské.sk a Italské.cz zastupujú viac ako 17 000 ubytovacích zariadení.
Ročne nás navštívi okolo 10 miliónov užívateľov. Pridajte sa k nám!Pridať ubytovacie zariadenie
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X