Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování Gerlachov

Ubytování - Gerlachov

Gerlachov se nachází v prešovském kraji v Popradské kotlině, která je největší kotlinou v celých Karpatech. Katastrálně se Gerlachov rozkládá v Lomnické pahorkatině. Sportovní vyžití je v Gerlachově opravdu bohaté, turistikou počínaje a lyžováním konče. Cyklistické tratě v okolí jsou propojené a spojují Tatranskou Polianku a Smokovce.
Více o místě Gerlachov Gerlachov - Zajímavosti v okolí
Omega Club
Kategorie ubytování: Ubytování v soukromí
Lokalita: Gerlachov
Kapacita: 48 osôb, 2x dvojlôžkové izby so spoločnou kuchyňou, 3x trojlôžkové izby so spoločnou kuchyňou, 4x apartmany Další » päťlôžkové s vlastnou kuchyňou
Orientační cena lůžko/noc:
8 EUR bez stravování
8 EUR bez stravování
Apatrmánový dom TDM
Kategorie ubytování: Ubytování v soukromí
Lokalita: Gerlachov
Apartmán Vám poskytne izbu na spanie, spoločenskú miestnosť, kuchynku a sociálne zariadenie. Kapacita objektu je Další » 6 osôb a 2 osoby na prísteľku
Orientační cena lůžko/noc:
7,50 EUR bez stravování
7,50 EUR bez stravování
8 EUR bez stravování
Faixová Lenka
Kategorie ubytování: Ubytování v soukromí
Lokalita: Gerlachov
Celoročné ubytovanie v doch samostatných domčekoch v obci Gerlachov pod Vys.Tatrami. Väčší dom 2 izby po 3 lôžka Další » s kúpelňami, 3x WC, max. pre 8 osôb, druhý dom 2 izby po 2 lôžka, kuchyňa je komplet vybavená, spoločenská miestnosť s TV a krbom. Parkovanie pri dome, záhradné posedenie pri grile.
Orientační cena lůžko/noc:
12 EUR bez stravování
12 EUR bez stravování
12 EUR bez stravování
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X