PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Gerlachov » Apatrmánový dom TDM

Apatrmánový dom TDM

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Gerlachov
Adresa: 
Mlynská 28, Gerlachov 05942
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)908 662 869
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.tdm.sk www.slovenske.cz/tdm
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 750 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Starý Smokovec

počasí Nový Smokovec

Wi-Fi

Apartmán Vám poskytne izbu na spanie, spoločenskú miestnosť, kuchynku a sociálne zariadenie. Kapacita objektu je 6 osôb a 2 osoby na prísteľku


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apatrmánový dom TDM sa nachádza v podtatranskej obci Gerlachov ktorá je súčasťou TANAPU, s pekným výhľadom na panorámu Vysokých Tatier. Obec je vďaka svojej polohe ideálna pre letnú turistiku, cyklistiku a prechádzky, ako aj pre milovníkov bežeckého a zjazdového lyžovania. Radi Vás uvítame v našom APARTMÁNOVOM DOME TDM.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán TDM poskytuje ubytovanie pre 6 (+2) osôb, s kuchyňou, spoločenskou izbou a soc. zariadením. TV a INTERNET je samozrejmosťou

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Obec Gerlachov sa nachádza sa v blízkosti turistických stredísk Vysokých Tatier (Starý Smokovec, Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica) a mesta Poprad. V lete je možnosť vysokohorských túr do Vysokých Tatier (Hrebienok, Veľká studená dolina, Mengusovská dolina, Rysy) a z Tatranskej Lomnice je možnosť vyviesť sa lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít. V zime ponúka... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jarmila Faixová
Informace poskytnul: Jarmila Faixova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz