PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Gerlachov » Apatrmánový dom TDM

Apatrmánový dom TDM

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Gerlachov
Adresa: 
Mlynská 28, Gerlachov 05942
Web adresa:
www.slovenske.cz/tdm
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 750 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Starý Smokovec

počasí Nový Smokovec

Wi-Fi

Apartmán Vám poskytne izbu na spanie, spoločenskú miestnosť, kuchynku a sociálne zariadenie. Kapacita objektu je 6 osôb a 2 osoby na prísteľku


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apatrmánový dom TDM sa nachádza v podtatranskej obci Gerlachov ktorá je súčasťou TANAPU, s pekným výhľadom na panorámu Vysokých Tatier. Obec je vďaka svojej polohe ideálna pre letnú turistiku, cyklistiku a prechádzky, ako aj pre milovníkov bežeckého a zjazdového lyžovania. Radi Vás uvítame v našom APARTMÁNOVOM DOME TDM.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán TDM poskytuje ubytovanie pre 6 (+2) osôb, s kuchyňou, spoločenskou izbou a soc. zariadením. TV a INTERNET je samozrejmosťou

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Obec Gerlachov sa nachádza sa v blízkosti turistických stredísk Vysokých Tatier (Starý Smokovec, Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica) a mesta Poprad. V lete je možnosť vysokohorských túr do Vysokých Tatier (Hrebienok, Veľká studená dolina, Mengusovská dolina, Rysy) a z Tatranskej Lomnice je možnosť vyviesť sa lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít. V zime ponúka... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jarmila Faixová
Informace poskytnul: Jarmila Faixova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz