Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz
PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Zemědělská obec Batizovce se jmenuje podle hraběte Botyze. Batizovce se nachází v Popradským okrese asi 2 km na severozápad od Svitu. Návštěvníci mohou navštívit evangelický kostel, který je důležitý kromě jiného tím, že v něm byli objeveny pozdně-románské fresky a jeho zvon je pravděpodobně nejstarší na Spiši.
Více o místě Batizovce Batizovce - Zajímavosti v okolí
Chalupa Duráni
Chalupa Duráni
Kategorie ubytování:Chata/Chalupa
Lokalita: Batizovce
Chalupa sa prenajíma ako samostatný objekt s veľkým dvorom, súčasťou je záhradne posedenie a parkovanie. Prízemie Další » tvorí spoločenská miestnosť s krbom a plne vybavená kuchyňa + odkladacia miestnosť. Na 1 poschodí sú 3 izby (2x3, 1x2-ložková), 2x sociálne zariadenie. Kapacita max. 10-11 osôb.
10 lůžek
10 lůžek
Orientační cena lůžko/noc:
8,50 EUR bez stravování
9,30 EUR bez stravování
8,80 EUR bez stravování
Penzión Daria Batizovce ***
Penzión Daria Batizovce ***
Kategorie ubytování:Penzion
Lokalita: Batizovce
Penzión sa nachádza sa na okraji podhorskej obce Batizovce. Ubytujte sa u nás celoročne s maximálnou kapacitou Další » 14 lôžok vrátane prísteliek. Navštívte nás a užite si našu saunu i posilňovňu.
14 lůžek
na dotaz
14 lůžek
na dotaz
Databáze ubytování v Batizovcích obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace ubytování probíhají bez prostředníka a bez provize!
Servery České hory, Slovenské hory, Chorvátske.sk, Alpské.sk a Italské.cz zastupujú viac ako 17 000 ubytovacích zariadení.
Ročne nás navštívi okolo 10 miliónov užívateľov. Pridajte sa k nám!Pridať ubytovacie zariadenie
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X