TOPlist
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Batizovce
Adresa: 
Štúrova 104, Batizovce
Telefon: 
zobrazit telefony
00421 908 313 659
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/chalupadurani
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Chalupa sa prenajíma ako samostatný objekt s veľkým dvorom, súčasťou je záhradne posedenie a parkovanie. Prízemie tvorí spoločenská miestnosť s krbom a plne vybavená kuchyňa + odkladacia miestnosť. Na 1 poschodí sú 3 izby (2x3, 1x2-ložková), 2x sociálne zariadenie. Kapacita max. 10-11 osôb.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa Duráni sa nachádza v podtatranskej obci Batizovce, s pekným výhľadom na panorámu Vysokých Tatier. Obec je vďaka svojej polohe ideálna pre letnú vysokotatranskú turistiku, cyklistiku a prechádzky, ako aj pre milovníkov bežeckého a zjazdového lyžovania. Na chalupe radi uvítame všetkých hostí.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Naším hosťom ponúkame celoročne na prenájom samostatnú chalupu s celkovou kapacitou max. 10 osôb. Súčasťou exteriéru je uzavretý veľký dvor, posedenie pri ohnisku, tradičná stodola a 2 miesta pre parkovanie. Interiér tvorí prízemie a 1 poschodie prepojené drevenou verandou. Prízemie: 1x spoločenská miestnosť s krbom, ktorej súčasťou je vybavená kuchyňa... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Obec Batizovce sa nachádza sa v blízkosti turistických stredísk Vysokých Tatier (Starý Smokovec, Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica) a mesta Poprad. V lete je možnosť vysokohorských túr do Vysokých Tatier (Hrebienok, Veľká studená dolina, Mengusovská dolina, Rysy) a z Tatranskej Lomnice je možnosť vyviesť sa lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít. V zime ponúka... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Martina Durániová
Informace poskytnul: Martina Krug (Durániová)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz