Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz
PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Poprad je velice známé město a je nazýváno branou do Vysokých Tater. Poprad najdeme v jihozápadní části Popradské kotliny na řece Poprad. Po 200 let se v Popradu těžila měď. V Popradu můžeme navštívit ranně-gotický kostel sv. Egída, postavený v 13. století, kde můžeme spatřit nástěnné malby z 15. století.
Více o místě Poprad Poprad - Zajímavosti v okolí
Vila Strážan
Kategorie ubytování:Penzion
Lokalita: Poprad
Moderné, hotelovo vybavená vila v krásnom a tichom prostredí na okraji brány do Vysokých Tatier, mesta Poprad.
10 lůžek
ano
10 lůžek
ano
Orientační cena lůžko/noc:
25 EUR bez stravování
25 EUR bez stravování
25 EUR bez stravování
Vila Pohoda
Vila Pohoda
Kategorie ubytování:Penzion
Lokalita: Poprad
Ubytovanie v Poprade. Ak máte chuť na prijemný relax, pasívny odpočinok a nikým nerušené ubytovanie ste na správnom Další » mieste. Vila Pohoda Vám ponúka nové a moderné ubytovanie v centre Popradu. V našej ponuke nájdete 4 dvojlôžkové izby so samostatnou kúpeľňou a sprchovacím kútom. Maximálnu pohodu.
8 lůžek
na dotaz
8 lůžek
na dotaz
Orientační cena lůžko/noc:
15 EUR bez stravování
15 EUR bez stravování
15 EUR bez stravování
Červený mak
Červený mak
Kategorie ubytování:Penzion
Lokalita: Poprad
Pozývame Vás stráviť pobyt v centre Velického námestia nachádzajúceho sa uprostred starého parku v blízkosti rieky Další ». Vo všetkých izbách nájdete okrem útulného interiériu, televízor a samozrejme sociálne zariadenie. Súčasťou penziónu sú i elegantne zariadené plne klimatizované priestory reštaurácie
45 lůžek
na dotaz
45 lůžek
na dotaz
Orientační cena lůžko/noc:
20 EUR bez stravování
20 EUR bez stravování
20 EUR bez stravování
Privat Bara
Privat Bara
Kategorie ubytování:Ubytování v soukromí
Lokalita: Veľký Slavkov
Dva samostatné 2 izbové apartmány (každý pre 4 osoby s možnosťou prístelky) s vlastným vstupom. Každý apartmán Další » ma plne vybavenú kuchyňu, kúpeľňu s WC, TV sat. Pre deti máme v apartmánoch veľa hračiek, kníh a stavebníc. V uzavretom dvore je posedenie s možnosťou grilovania, zakrytá terasa. WIFI FREE
10 lůžek
ano
10 lůžek
ano
Orientační cena lůžko/noc:
11 EUR bez stravování
11 EUR bez stravování
11 EUR bez stravování
Databáze ubytování v Popradu obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace ubytování probíhají bez prostředníka a bez provize!
Servery České hory, Slovenské hory, Chorvátske.sk, Alpské.sk a Italské.cz zastupujú viac ako 17 000 ubytovacích zariadení.
Ročne nás navštívi okolo 10 miliónov užívateľov. Pridajte sa k nám!Pridať ubytovacie zariadenie
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X