TOPlist
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Poprad
Adresa: 
Petra Jilemnického 30, 058 01 Poprad - Stráže pod Tatrami
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)948 510 087
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.vilastrazan.eu
www.slovenske.cz/vilastrazan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 9 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  665 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Poprad - Aquacity počasí Poprad - Aquacity

Je možný


Poloha a dosažitelnost

Moderné, hotelovo vybavená vila v krásnom a tichom prostredí na okraji brány do Vysokých Tatier, mesta Poprad. Obchod, autobus zastavka do 300 metrov od objektu, Aqua City Poprad 900 metrov od objektu

Vybavení a služby

Wi-Fi v celom objekte v cene, parkovanie v bezprostrednej blízkost objektu a na pozemku objektu, 2x apartmany s vlastnou kuchynkou s plynovou dvojplatničkou a rýchlovarnou kanvicou a kúpelňou so sprchovým kútom, každá izba je vybavená kombinovanou chladničkou, 1x 3-lôžková izba s kúpelňou, 1x 2-lôžková izba s možnosťou 2 prístelkov a vaňou cez chodbu spoločnou s... více >>

Rekreace a služby v okolí

1.5 km Poprad - Spišská Sobota, 950m - AquaCity, Poprad 1.5 km Cyklokros, Futbalový štadión, Jazero, Kone, Kostol sv. Juraja, Podtatranské múzeum - Wernerov dom, Tenis, Zimný štadión. 5.7 km Poprad - Letisko, Bowling, Dom fotografie, Hudobný festival Druhý breh, Kino Tatran, Filmový klub Tatran, Kultúrne centrum, Medzinárodný festival horských filmov, Tatranská... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: 3MTS s.r.o.
Informace poskytnul: Tomáš Štěpán
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz