Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Moderné, hotelovo vybavená vila v krásnom a tichom prostredí na okraji brány do Vysokých Tatier, mesta Poprad. Obchod, autobus zastavka do 300 metrov od objektu, Aqua City Poprad 900 metrov od objektu
Vybavení a služby
Wi-Fi v celom objekte v cene, parkovanie v bezprostrednej blízkost objektu a na pozemku objektu, 2x apartmany s vlastnou kuchynkou s plynovou dvojplatničkou a rýchlovarnou kanvicou a kúpelňou so sprchovým kútom, každá izba je vybavená kombinovanou chladničkou, 1x 3-lôžková izba s kúpelňou, 1x 2-lôžková izba s možnosťou 2 prístelkov a vaňou cez chodbu spoločnou s 3-lôžkovou, k dispozícii balkón, nefajčiarsky objekt, záhrada, grill, možnosť raňajok, fínska sauna, vínna pivnica

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
1.5 km Poprad - Spišská Sobota, 950m - AquaCity, Poprad 1.5 km Cyklokros, Futbalový štadión, Jazero, Kone, Kostol sv. Juraja, Podtatranské múzeum - Wernerov dom, Tenis, Zimný štadión. 5.7 km Poprad - Letisko, Bowling, Dom fotografie, Hudobný festival Druhý breh, Kino Tatran, Filmový klub Tatran, Kultúrne centrum, Medzinárodný festival horských filmov, Tatranská galéria, Vyhliadkové lety. 11 km Pod Skalkou, Svit - lyžiarsky vlek, Krytá plaváreň
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz