PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Poprad
Adresa: 
Zahradnicka 2, 058 01 Poprad
Web adresa:
www.slovenske.cz/vilapohoda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Ubytovanie v Poprade. Ak máte chuť na prijemný relax, pasívny odpočinok a nikým nerušené ubytovanie ste na správnom mieste. Vila Pohoda Vám ponúka nové a moderné ubytovanie v centre Popradu. V našej ponuke nájdete 4 dvojlôžkové izby so samostatnou kúpeľňou a sprchovacím kútom. Maximálnu pohodu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vila Pohoda sa nachádza v širšom centre mesta Poprad. V našej blízkosti sa nachádzajú všetke služby a to: Nákupne a zábavné centrum MAX, cyklistický chodník od nášho domu smerom na Svit až Lopušnu cca 15km. Pešo sa dostanete: do centra cca 5 min., Aquacity Poprad cca 15 min., Autobusová a železničná stanica 8 min. V prípade príletu vám zabezpečíme dopravu. Parkovanie... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Poskytujeme ubytovanie v centre Popradu. K dispozícií máme 4 dvojlôžkové izby. Pre ubytovaných je k dispozícií spoločná kuchynka a spoločenská miestnosť. Garantujeme vám pohodu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Služby v okolí sú podľa potrieb klienta. napríklad: Lyžovačky v okolí, zoo v Spišskej Novej Vsi, Aquacity Poprad, historické centrum mesta Poprad a Spišskej Soboty, vstupná brána do Vysokých Tatier, cyklistiky chodník, jazda na koní a koči, splav Dunajcom, zábavne a obchodné centrum.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: IntraTop s.r.o.
Informace poskytnul: Gemza Marcel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz