Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Veľký Slavkov
Adresa: 
Tatranská 11, Veľký Slavkov
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)915 928 572, +421 (0)905 741 293
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.privatbara.sk
www.slovenske.cz/privatbara
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Dva samostatné 2 izbové apartmány (každý pre 4 osoby s možnosťou prístelky) s vlastným vstupom. Každý apartmán ma plne vybavenú kuchyňu, kúpeľňu s WC, TV sat. Pre deti máme v apartmánoch veľa hračiek, kníh a stavebníc. V uzavretom dvore je posedenie s možnosťou grilovania, zakrytá terasa. WIFI FREE


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány sa nachádzajú v rodinnom dome so samostatným vchodom v centre obce Veľký Slavkov. Obec sa nachádza medzi Popradom (4km) a Starým Smokovcom (7km). Autobusová zastávka je od domu 2 min pešo, zastávka tatranských železničných dráh cca 7 min

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Dva samostatné apartmány (každý pre 4 osoby s možnosťou prístelky) sú vybavené: TV, CD, DVD, kúpeľňa s WC, kompletne vybavená kuchyňa. Dom je oplotený vysokým dreveným plotom pre maximálne súkromie. Na záhrade sa nachádza vonkajšie sedenie s možnosťou grilovania. Pre rodiny s deťmi je k dispozícií preliezka so šmýkačkou, hojdačkou a pieskoviskom a veľa hračiek v... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti sa nachádzajú 3 obchody s potravinami. Tradičná slovenská reštaurácia Salaš so slovenskými špecialitami je dostupná cca 500m od domu. V okolí cca 12km sa nachádza niekoľko lyžiarských stredísk ako napríklad Lopušná dolina, Kubašok, Lučivná, Jakubková lúka a Hrebienok, kde je aj 4km dlhá sánkarska dráha. Medzi Popradom a Svitom je novovybudovaný... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Daniela Sopková
Informace poskytnul: Daniela Sopková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz