PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Veľký Slavkov
Adresa: 
Tatranská 11, Veľký Slavkov
Web adresa:
www.slovenske.cz/privatbara
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Dva samostatné 2 izbové apartmány (každý pre 4 osoby s možnosťou prístelky) s vlastným vstupom. Každý apartmán ma plne vybavenú kuchyňu, kúpeľňu s WC, TV sat. Pre deti máme v apartmánoch veľa hračiek, kníh a stavebníc. V uzavretom dvore je posedenie s možnosťou grilovania, zakrytá terasa. WIFI FREE


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány sa nachádzajú v rodinnom dome so samostatným vchodom v centre obce Veľký Slavkov. Obec sa nachádza medzi Popradom (4km) a Starým Smokovcom (7km). Autobusová zastávka je od domu 2 min pešo, zastávka tatranských železničných dráh cca 7 min

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Dva samostatné apartmány (každý pre 4 osoby s možnosťou prístelky) sú vybavené: TV, CD, DVD, kúpeľňa s WC, kompletne vybavená kuchyňa. Dom je oplotený vysokým dreveným plotom pre maximálne súkromie. Na záhrade sa nachádza vonkajšie sedenie s možnosťou grilovania. Pre rodiny s deťmi je k dispozícií preliezka so šmýkačkou, hojdačkou a pieskoviskom a veľa hračiek v... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti sa nachádzajú 3 obchody s potravinami. Tradičná slovenská reštaurácia Salaš so slovenskými špecialitami je dostupná cca 500m od domu. V okolí cca 12km sa nachádza niekoľko lyžiarských stredísk ako napríklad Lopušná dolina, Kubašok, Lučivná, Jakubková lúka a Hrebienok, kde je aj 4km dlhá sánkarska dráha. Medzi Popradom a Svitom je novovybudovaný... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Daniela Sopková
Informace poskytnul: Daniela Sopková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz