PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Poprad » Červený mak
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Poprad
Adresa: 
Velické námestie 1190, 058 01 Poprad
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)52 7721 357, +421 (0)903 675 459
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
penzion.cerveny-mak.sk www.slovenske.cz/cerveny-mak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Pozývame Vás stráviť pobyt v centre Velického námestia nachádzajúceho sa uprostred starého parku v blízkosti rieky. Vo všetkých izbách nájdete okrem útulného interiériu, televízor a samozrejme sociálne zariadenie. Súčasťou penziónu sú i elegantne zariadené plne klimatizované priestory reštaurácie


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pozývame Vás stráviť pobyt v zdravom ovzduší podtatranskej oblasti v centre Velického námestia nachádzajúceho sa uprostred starého parku v blízkosti rieky. Velické námestie tvorí prímestskú časť Veľká mesta Poprad.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovaciu kapacitu penziónu tvorí 15 izieb (každá izba má možnosť prístelky) a 2 apartmány (každý s možnosťou prístelky) tvoriace kapacitu penziónu 45 miest (vrátane prístelok). Hostia majú k dispozícii moderne a útulne zariadené izby a apartmány s kompletným vybavením. Vo všetkých izbách nájdete okrem útulného interiériu, televízor a samozrejme sociálne zariadenie.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V bezprostrednej blízkosti nájdete rozmanité príležitosti pre šport a relaxáciu – centrum mesta Poprad, historickú časť mesta Poprad – Spišská Sobota, múzeum mesta Poprad, obchodné nákupné strediská, Aquapark, zimný štadión, tenisové, golfové ihriská, Vysoké Tatry, Slovenský raj, Pieniny, Nízke Tatry...

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Peter Bučko
Informace poskytnul: Peter Bučko
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz