PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Gerlachov » Chalupa Gerlaška
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Gerlachov
Adresa: 
Nová 168, 059 42 Gerlachov
Web adresa:
www.slovenske.cz/chalupagerlaska
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Chalupa v malebnej obci priamo pod Gerlachovským štítom ponúka ubytovanie celoročne s celkovou kapacitou 51 lôžok. Chalupa má 2 poschodia a prízemie, pričom na každé poschodie vedie samostatný vchod. Na prízemí sú umiestnené apartmány. Na 1. a 2.poschodí sú umiestnené 5-lôžkové a 8-lôžkové izby.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa Gerlaška je situovaná v malebnej obci Gerlachov, priamo pod Gerlachovským štítom v strede Vysokých Tatier, 2km od Tatranskej Polianky, kde jazdí električka. Parkovisko sa nachádza priamo pri objekte s kapacitou až 10 parkovacích miest zadarmo.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Útulná chalupa ponúka ubytovanie celoročne s celkovou kapacitou 51 lôžok. Chalupa má 2 poschodia a prízemie, pričom na každé poschodie vedie samostatný vchod. Na prízemí chalupy sú umiestnené apartmány. Apartmán č. 1 s manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami a možnosťou prístelky. Apartmán č. 2 disponuje 10 lôžkami a dvomi spálňami, pričom v každej spálni... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chalupa Gerlaška má skvelú polohu. Turisti budú nadšení z okolitej prírody a prostredia, v okolí je množstvo turistických chodníkov vedúcich cez Vysoké Tatry a Slovenský raj. Pre milovníkov histórie je v okolí situovaný Spišský hrad, Červený kláštor, historické chodníky Levoče alebo Kežmarku. Lyžiari si užijú lyžiarske strediská v Tatranskej Polianke, Lopušnej doline, Starom Smokovci alebo na Štrbskom plese.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Chalupa Gerlaška
Informace poskytnul: Chalupa Gerlaška
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz