Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Gerlachov
Adresa: 
Nová 168, 059 42 Gerlachov
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)904 360 318
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/chalupagerlaska
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Chalupa v malebnej obci priamo pod Gerlachovským štítom ponúka ubytovanie celoročne s celkovou kapacitou 51 lôžok. Chalupa má 2 poschodia a prízemie, pričom na každé poschodie vedie samostatný vchod. Na prízemí sú umiestnené apartmány. Na 1. a 2.poschodí sú umiestnené 5-lôžkové a 8-lôžkové izby.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa Gerlaška je situovaná v malebnej obci Gerlachov, priamo pod Gerlachovským štítom v strede Vysokých Tatier, 2km od Tatranskej Polianky, kde jazdí električka. Parkovisko sa nachádza priamo pri objekte s kapacitou až 10 parkovacích miest zadarmo.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Útulná chalupa ponúka ubytovanie celoročne s celkovou kapacitou 51 lôžok. Chalupa má 2 poschodia a prízemie, pričom na každé poschodie vedie samostatný vchod. Na prízemí chalupy sú umiestnené apartmány. Apartmán č. 1 s manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami a možnosťou prístelky. Apartmán č. 2 disponuje 10 lôžkami a dvomi spálňami, pričom v každej spálni... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chalupa Gerlaška má skvelú polohu. Turisti budú nadšení z okolitej prírody a prostredia, v okolí je množstvo turistických chodníkov vedúcich cez Vysoké Tatry a Slovenský raj. Pre milovníkov histórie je v okolí situovaný Spišský hrad, Červený kláštor, historické chodníky Levoče alebo Kežmarku. Lyžiari si užijú lyžiarske strediská v Tatranskej Polianke, Lopušnej doline, Starom Smokovci alebo na Štrbskom plese.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Chalupa Gerlaška
Informace poskytnul: Chalupa Gerlaška
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz