PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Jezersko
Adresa: 
Jezersko 104
Web adresa:
www.slovenske.cz/chalupagoral
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 710 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jezersko-Bachledova

Po domluvě

Chalupa Goral ponúka ubytovanie v štyroch samostatných apartmánoch. Apartmán je vybavený kúpelňou so sprchou a wc, komplet zariadenou kuchyňou, krbom, plynovým podlahovým vykurovaním, LCD televízorom, satelitom, raz dvojposteľová a štvorposteľová izba a raz trojposteľová a trojposteľová izba.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa Goral sa nachádza v centre zamagurskej obci Jezersko pod hrebeňom Spišskej Magury.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Popis samostatného apartmánu (5+1 lôžok): 2 samostatné izby (1/3+1, 1/2) • spoločenská miestnosť s TV-SAT, krbom, posedením, hudobným minisystémom s USB, jedálenským stolom a vybavenou kuchynskou linkou (sklokeramnická varná doska, elektrická rúra, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) • sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC) • posedenie s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Objekt ponúka možnosť nenáročných prechádzok po lese, zber lesných plodov, návštevu Jezerského jazera, peších túr po Spišskej Magure a cyklistických vychádzok po okolí. V zime je možnosť lyžovania priamo v obci na udržiavaných zjazdových tratiach prepojených s lyžiarskym strediskom Ždiar - Bachledova dolina. Objekt je vhodným východiskom na výlety za... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: JSP-Novotný s.r.o.
Informace poskytnul: Novotný
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz