TOPlist
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Jezersko
Adresa: 
Jezersko 104
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)911 905 166, +421 (0)910 935 192
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupagoral.sk
www.slovenske.cz/chalupagoral
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  710 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Jezersko-Bachledova počasí Jezersko-Bachledova


Poloha a dosažitelnost

Chalupa Goral sa nachádza v centre zamagurskej obci Jezersko pod hrebeňom Spišskej Magury.

Vybavení a služby

Popis samostatného apartmánu (5+1 lôžok): 2 samostatné izby (1/3+1, 1/2) • spoločenská miestnosť s TV-SAT, krbom, posedením, hudobným minisystémom s USB, jedálenským stolom a vybavenou kuchynskou linkou (sklokeramnická varná doska, elektrická rúra, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) • sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC) • posedenie s... více >>

Rekreace a služby v okolí

Objekt ponúka možnosť nenáročných prechádzok po lese, zber lesných plodov, návštevu Jezerského jazera, peších túr po Spišskej Magure a cyklistických vychádzok po okolí. V zime je možnosť lyžovania priamo v obci na udržiavaných zjazdových tratiach prepojených s lyžiarskym strediskom Ždiar - Bachledova dolina. Objekt je vhodným východiskom na výlety za... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: JSP-Novotný s.r.o.
Informace poskytnul: Novotný
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz