PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Jezersko » Chalupa U REZBÁRA

Chalupa U REZBÁRA

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Jezersko
Adresa: 
Barnáš Martin, Jezersko
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 315 658,
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.rezbar.sk www.slovenske.cz/rezbar
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 807 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar

Wi-Fi

Sauna

Nadštandardná drevená chalupa na rozhraní TANAPu a PIENAPu, so zaujímavo riešeným interiérom. Kapacita 18 lôžok v 7 izbách, každá s vlastným soc.zariadením. Plne funkčná kuchyňa, tri spoločenské miestnosti s kozubami, sauna, biliard, futbal, pingpong. Parkovanie vo dvore, pre 6 automobilov

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa sa nachádza v rekreačnej oblasti Spišská Magura v ochrannom pásme Pienap-u. Oblasť ponúka krásnu prírodu vhodnú pre letnú aj zimnú dovolenku. Chalupa je celoročne prístupná automobilom s parkovacími miestami va dvore zariadenia.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kapacita 18 lôžok v 7 izbách, z toho 5 izieb s vlastným sociálnym zariadením a rodinná bunka, t.j. dve izby so samostatným sociálnym zariadením (sprcha, WC, umývadlo), plne funkčná kuchyňa, tri spoločenské miestnosti s kozubami, sauna, biliard, futbal, pingpong, TV, DVD, SAT. Ústredné kúrenie - plynové, spol. miestnosti podlahové, izby radiátory. Vzdialenosť od... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Vzdialenosti: Pieniny 20km, Dunajec – splav na pltiach – 14km, priehrada – vodné športy – 18km, termálne kúpaliska 30-40km, lyžiarske strediska 1–30km. Množstvo turistických a cyklistických trás po Slovenskej a Poľskej časti Spiša. Brožúra turistického sprievodcu, spracovaná na 60 tích stranách je k dispozícií aj s mapou regiónu na chalupe (stravovacie zariadenia,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Martin Barnáš-rezbárska spol
Informace poskytnul: Barnáš Martin
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz