PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Jezersko » Chalupa U REZBÁRA

Chalupa U REZBÁRA

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Jezersko
Adresa: 
Barnáš Martin, Jezersko
Web adresa:
www.slovenske.cz/rezbar
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 807 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar

Wi-Fi

Nadštandardná drevená chalupa na rozhraní TANAPu a PIENAPu, so zaujímavo riešeným interiérom. Kapacita 18 lôžok v 7 izbách, každá s vlastným soc.zariadením. Plne funkčná kuchyňa, tri spoločenské miestnosti s kozubami, sauna, biliard, futbal, pingpong. Parkovanie vo dvore, pre 6 automobilov


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa sa nachádza v rekreačnej oblasti Spišská Magura v ochrannom pásme Pienap-u. Oblasť ponúka krásnu prírodu vhodnú pre letnú aj zimnú dovolenku. Chalupa je celoročne prístupná automobilom s parkovacími miestami va dvore zariadenia.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kapacita 18 lôžok v 7 izbách, z toho 5 izieb s vlastným sociálnym zariadením a rodinná bunka, t.j. dve izby so samostatným sociálnym zariadením (sprcha, WC, umývadlo), plne funkčná kuchyňa, tri spoločenské miestnosti s kozubami, sauna, biliard, futbal, pingpong, TV, DVD, SAT. Ústredné kúrenie - plynové, spol. miestnosti podlahové, izby radiátory. Vzdialenosť od... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Vzdialenosti: Pieniny 20km, Dunajec – splav na pltiach – 14km, priehrada – vodné športy – 18km, termálne kúpaliska 30-40km, lyžiarske strediska 1–30km. Množstvo turistických a cyklistických trás po Slovenskej a Poľskej časti Spiša. Brožúra turistického sprievodcu, spracovaná na 60 tích stranách je k dispozícií aj s mapou regiónu na chalupe (stravovacie zariadenia,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Martin Barnáš-rezbárska spol
Informace poskytnul: Barnáš Martin
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz