Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Ždiar » Chata pod Belianskymi Tatrami

Chata pod Belianskymi Tatrami

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
Ždiar 266
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)907 249 600
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
chata-zdiar.sk
www.slovenske.cz/chatapodtatrami
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 4 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  910 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar počasí Ždiar

Obsazené termíny

25.5.2019 - 30.5.2019

1.7.2019 - 28.7.2019

28.7.2019 - 25.8.2019

1.9.2019 - 15.9.2019

Poloha a dosažitelnost

Drevená zrubová chatka v obci Ždiar,veľká terasa s výhľadom na hory. Na prízemí je jedáleň, kuchynka kompletne vybavená Sprcha+WC, wifi free, satelitné TV, vnútorný krb, vonkajší krb . Vykurovanie krbom aj elektrickými infrapanelmi. V podkroví je spálňa s manželskou posteľou, rozkladací gauč - možnosť prístelky, balkón. Pri objekte je možnosť grilovania-vonkajší... více >>

Vybavení a služby

Elektrická sklokeramicka varná doska, rýchlovarná kanvica,mikrovlnka, kávovar,elektrický bojler na ohrev teplej vody. V Ždiari je požičovňa bicyklov, lyží, možnosť jázd na koči, návštevy múzea, ukážky goralskej svadby, minigolf, tenis, cyklochodník, sedačková lanovka s vyhliadkovou vežou, areál pre deti, náučný chodník...... Aquapark - zľava 15% pre ubytovaných hostí

Rekreace a služby v okolí

Turistika v okolí - menšie i náročnejšie túry - Monkova dolina, Vysoké tatry,-Tatranská Lomnica lanovky na Skalnaté Pleso, Lomnický štít, Starý Smokovec-Hrebienok, , možnosť kúpania sa v Tatranskej Lomnice, Javorine, Vrbove. Wellnes v hoteli v Tatranskej Javorine. Návšteva historických miest - Kežmarok, Levoča. +Atraktívne plte Červený Kláštor+ možnosť navštívenia... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Edita Ivancakova
Informace poskytnul: Ivančáková Edita
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz