Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
Ždiar č.666
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)910 999 571
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.zdiaranka.sk
www.slovenske.cz/zdiaranka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 36 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1000 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar počasí Ždiar

Poskytujeme ubytovanie a stravovanie celoročne vo vkusne zariadenom penzione v razovitej dedinke Ždiar. Je tu možnosť absolvovať množstvo turist. tras, cyklotras, výletov do blízkeho okolia a v zime prežiť nádhernu lyžovačku. Vírivka, bazen, sauna priamo v objekte.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Poloha nehnuteľnosti je v na konci Ždiaru na trase po hlavnej ceste smer Javorina Lysá Poľana za benzínovým čerpadlom vľavo a 2km smerom rovno pri Ski centrum Strachan.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ždiaranka svojim hosťom ponúka pohodlné ubytovanie v 6 dvojlôžkových, 4 trojlôžkových a 3 štvorlôžkových rodinných izbách. Samozrejmosťou každej izby je televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Vírivka, bazen, sauna priamo v objekte. K skvelému penziónu patrí neodlučne aj výborná kuchyňa, v penzióne Ždiaranka ju... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Aquacity Poprad, termálne kúpalisko Vrbov a Vyšné Ružbachy, podhorské mesto Zakopané, splavovanie rieky Dunajec, návšteva historických miest Kežmarok, Levoča, Spišský hrad, kaštieľ Strážky, Belianska jaskyňa. V bezprostrednej blízkosti penziónu sú v zime široké možnosti zimných športov 3 lýžiarské strediská,množstvo privátnych vlekov - 2 iba 50m od penzionu, golfové ihrisko - 15km, biliard, bowling, bazen, sauna.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: BAPAS - Pavel Bachleda
Informace poskytnul: Bachledová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz