PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Ždiar » Ždiaranka ***
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
Ždiar č.666
Web adresa:
www.slovenske.cz/zdiaranka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 36 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1000 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar

Wi-Fi

Wellness

Sauna

Vnitřní bazén

Poskytujeme ubytovanie a stravovanie celoročne vo vkusne zariadenom penzione v razovitej dedinke Ždiar. Je tu možnosť absolvovať množstvo turist. tras, cyklotras, výletov do blízkeho okolia a v zime prežiť nádhernu lyžovačku. Vírivka, bazen, sauna priamo v objekte.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Vnitřní bazén
Sauna
Wellness

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Poloha nehnuteľnosti je v na konci Ždiaru na trase po hlavnej ceste smer Javorina Lysá Poľana za benzínovým čerpadlom vľavo a 2km smerom rovno pri Ski centrum Strachan.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ždiaranka svojim hosťom ponúka pohodlné ubytovanie v 6 dvojlôžkových, 4 trojlôžkových a 3 štvorlôžkových rodinných izbách. Samozrejmosťou každej izby je televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Vírivka, bazen, sauna priamo v objekte. K skvelému penziónu patrí neodlučne aj výborná kuchyňa, v penzióne Ždiaranka ju... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Aquacity Poprad, termálne kúpalisko Vrbov a Vyšné Ružbachy, podhorské mesto Zakopané, splavovanie rieky Dunajec, návšteva historických miest Kežmarok, Levoča, Spišský hrad, kaštieľ Strážky, Belianska jaskyňa. V bezprostrednej blízkosti penziónu sú v zime široké možnosti zimných športov 3 lýžiarské strediská,množstvo privátnych vlekov - 2 iba 50m od penzionu, golfové ihrisko - 15km, biliard, bowling, bazen, sauna.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: BAPAS - Pavel Bachleda
Informace poskytnul: Bachledová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz