PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Liptovský Mikuláš » Albi - Liptovský Mikuláš

Albi - Liptovský Mikuláš

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Liptovský Mikuláš
Adresa: 
Liptovský Mikuláš, ulica 1.mája 83
Web adresa:
www.slovenske.cz/albi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Dom je v centre L.Mikuláša, zrekonštruovaný, moderne zariadený, 4 apartmány a niekoľko izieb s kúpeľňami. Dom je vo veľkej záhrade, parkovisko je pri dome.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt je 200m od historického centra mesta, v blízkosti sú reštaurácie, obchodné domy aj športové centrá. 50m od zastávky autobusu, 800m od železničnej stanice. 300m od areálu vodného slalomu, raftingu. 3km od termálneho kúpaliska Aquapark Tatralandia a L.Mary. 15km od lyžiarskeho strediska Jasná - Chopok-sever. 10km od ústia západných Tatier, Žiarskej doliny.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Privát má tri poschodia. Na 2.poschodí sa nachádzajú dva 4 lôžkové apartmány s balkónom. Na 1. poschodí sa nachádza veľký apartmán 4-5 lôžkový s krbom. Ďalej 2,3 lôžková izby so spoločnou kúpeľnou. Na prízemí sa nachádzajú dve 3 lôžkové izby.Každá izba je vybavená kuchynským kútom s var. kanvicou, chladničkou, TV. Niektoré izby majú vlastnú kúpeľňu, dva pokoje majú... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Termálne kúpalisko - 3km aquapark Tatralandia, 15km termálne kúpalisko Bešeňová, 15km lyžiarske centrum Jasná, 200m plaváreň, zimný štadion, fitnesscentrum, squash, bowling. Nákupné centrá sú v okolí 200-300m.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Milan Kučera
Informace poskytnul: Milan Kučera
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz