Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Pavlova Ves » ANIEL PRIVAT chata, blízko Tatralania, Jasná Tatry

ANIEL PRIVAT chata, blízko Tatralania, Jasná Tatry

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Pavlova Ves
Adresa: 
Pavlova Ves 51, 03221 Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)911 727 633
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.anielprivat.sk
www.slovenske.cz/aniel-privat
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 642 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Aquapark Tatralandia počasí Aquapark Tatralandia

CELOROČNÉ ubytovanie v novovybudovanom private na Slovensku na LIPTOVE v blízkosti termálneho AquaParku Tatralandia,v príjemnom a tichom prostredí vidieka pre všetkých, ktorí hľadajú oddych a relax. Lyžovanie v lyžiarskom centre SKI JASNÁ Nízke Tatry a SKI PARK Ružomberok, turistika, termálne bazény


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chatka je položená v dedinke Pavlova Ves, ktorá je vzdialená od Liptovského Mikuláša 6km. Je možné sa dostať pešo alebo bicyklom do AquaParku Tatralandia po trase dlhej 2 km (bicykle je možné si aj zapožičať), autom je to 5km, kamp Liptovský Trnovec je vzdialený 7km a Jasná Nízke Tatry 14km. Leží v Západných Tatrách a je tu množstvo možností na turistiku, kedže národný park TANAP je vzdialený auto/túra 30min.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata je zložená z 3 samostatných izieb s TV, pričom každá má vlastnú kúpelňu so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Vo vnútri a taktiež na celom pozemku je prístupná WiFi sieť. Kuchyňa je spoločná a plne vybavená: plynovým sporákom s el. rúrou, mikrovlnkou, varnou konvicou, TV, chladničkou, mrazničkou. V okolí sa nachádza veľká záhrada s ohniskom, grilom a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Predajňa potravín sa nachádza 5 min od chatky, taktiež aj autobusová zástavka. Možnosť objednania klasických a relaxačných masáží priamo do chatky.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Iveta Bacúrova
Informace poskytnul: Daniel Bacúr
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz