PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Pavlova Ves » ANIEL PRIVAT chata, blízko Tatralania, Jasná Tatry

ANIEL PRIVAT chata, blízko Tatralania, Jasná Tatry

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Pavlova Ves
Adresa: 
Pavlova Ves 51, 03221 Liptovský Mikuláš
Web adresa:
www.slovenske.cz/aniel-privat
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 642 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Aquapark Tatralandia

Roháče - Spálená dolina hlásí 70 cm sněhu

Wi-Fi

CELOROČNÉ ubytovanie v novovybudovanom private na Slovensku na LIPTOVE v blízkosti termálneho AquaParku Tatralandia,v príjemnom a tichom prostredí vidieka pre všetkých, ktorí hľadajú oddych a relax. Lyžovanie v lyžiarskom centre SKI JASNÁ Nízke Tatry a SKI PARK Ružomberok, turistika, termálne bazény


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chatka je položená v dedinke Pavlova Ves, ktorá je vzdialená od Liptovského Mikuláša 6km. Je možné sa dostať pešo alebo bicyklom do AquaParku Tatralandia po trase dlhej 2 km (bicykle je možné si aj zapožičať), autom je to 5km, kamp Liptovský Trnovec je vzdialený 7km a Jasná Nízke Tatry 14km. Leží v Západných Tatrách a je tu množstvo možností na turistiku, kedže národný park TANAP je vzdialený auto/túra 30min.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata je zložená z 3 samostatných izieb s TV, pričom každá má vlastnú kúpelňu so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Vo vnútri a taktiež na celom pozemku je prístupná WiFi sieť. Kuchyňa je spoločná a plne vybavená: plynovým sporákom s el. rúrou, mikrovlnkou, varnou konvicou, TV, chladničkou, mrazničkou. V okolí sa nachádza veľká záhrada s ohniskom, grilom a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Predajňa potravín sa nachádza 5 min od chatky, taktiež aj autobusová zástavka. Možnosť objednania klasických a relaxačných masáží priamo do chatky.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Iveta Bacúrova
Informace poskytnul: Daniel Bacúr
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz