ANIEL PRIVAT chata, blízko Tatralania, Jasná Tatry

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chatka je položená v dedinke Pavlova Ves, ktorá je vzdialená od Liptovského Mikuláša 6km. Je možné sa dostať pešo alebo bicyklom do AquaParku Tatralandia po trase dlhej 2 km (bicykle je možné si aj zapožičať), autom je to 5km, kamp Liptovský Trnovec je vzdialený 7km a Jasná Nízke Tatry 14km. Leží v Západných Tatrách a je tu množstvo možností na turistiku, kedže národný park TANAP je vzdialený auto/túra 30min.
Vybavení a služby
Chata je zložená z 3 samostatných izieb s TV, pričom každá má vlastnú kúpelňu so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Vo vnútri a taktiež na celom pozemku je prístupná WiFi sieť. Kuchyňa je spoločná a plne vybavená: plynovým sporákom s el. rúrou, mikrovlnkou, varnou konvicou, TV, chladničkou, mrazničkou. V okolí sa nachádza veľká záhrada s ohniskom, grilom a viacerými prírodnými posedeniami. Pred chatkou je chránené parkovisko pre obyvateľov chatky. Možnosť zakúpenia domácich produktov: vajcia, kravské mlieko, ovčí a kravský syr, domáca slivovica, atď.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Predajňa potravín sa nachádza 5 min od chatky, taktiež aj autobusová zástavka. Možnosť objednania klasických a relaxačných masáží priamo do chatky.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz