Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Štôla
Adresa: 
059 37 Štôla 136
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)52-775 48 35, +421 (0)904 629 955
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmananna.sk
www.slovenske.cz/apartmananna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 863 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Štrbské Pleso počasí Štrbské Pleso

komfortne zariadené apartmány v nádhernej obci Štôla vo Vysokých Tatrách s výhľadom na Gerlach v tichom prostredí v blizkosti lesa, izby s kúpeľňou, FTV-SAT, bezplatné WIFI, balkón, terasa, krb a gril so záhradným posedením, uzamknutné parkovisko, možnosť zapožičania bicyklov,


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán Anna sa nachádza v obci Štôla, ll km od Štrbského Plesa, 10 km od Starého Smokovca, v tichom prostredí v blízkosti lesa s priamym výhľadom na štíty Tatier. Prístup k objektu je po udržiavanej komunikácii počas celého roka.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Izby so samostatnou kúpeľňou, balkón, terasa, kompletne vybavené kuchyne, FTV-SAT, spoločenské hry, zapožičanie detskej postieľky, bicyklov, športových potrieb, saní, preprava osôb 16 a 19 miestnym mikrobusom

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

termálne kúpalisko Aquacity Poprad, Tatralandia, lyžiarske stredisko Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Tatranská Lomnica, Lučivná, Lopušná dolina, "Jasná", jazda na koni Mengusovce, 2 reštaurácie, pošta, potraviny, autobus, WELLNES 300 m,

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Anna Mierková
Informace poskytnul: Anna Mierková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz