PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Liptovský Mikuláš
Adresa: 
Bjornsonova 19, Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)948 000 181
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/helenn
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Apartmán Helenn sa nachádza v blízkosti najväčších atrakcií Liptova: Aquaparkom Tatralandia v Lipt. Mikuláši, Demänovskou dolinou, lyžiarskym strediskom Jasná a termálnym kúpaliskom Gino Paradise Bešeňová.Hosťom ponúkame celoročné ubytovanie v apartmáne,ktorý je max.pre 5 dospelých osôb a dve deti.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán Helenn je ubytovanie v súkromí, v tichej časti mesta, blízko nákupného strediska a vzdialený od lyžiarskeho strediska Jasná, cca 17km. Nachádza sa v blízkosti najväčších atrakcií Liptova: Aquaparkom Tatralandia v Liptovskom Mikuláši, Demänovskou dolinou, lyžiarskym strediskom Jasná a termálnym kúpaliskom Gino Paradise Bešeňová.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hosťom ponúkame celoročné ubytovanie v apartmáne, ktorý je max pre 5 dospelých osôb a dve detičky. Apartmán má rozlohu 92m2, takže je priestranný a pohodlný a nachádza sa v ňou spoločenská miestnosť s TV, Wi-Fi, dvoma spálňami s cestovnou detskou postieľkou, kúpeľňou s WC a s kuchyňou, so spoločenskou miestnosťou, s elektrickým sporákom a chladničkou s mrazničkou,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Poskytujeme príjemné a priestranné prostredie, pre rodiny s deťmi, s možnosťou využitia, rôznych aktivít, v zime možnosť bežkárskych tratí, nočného lyžovania v Závažnej Porube, verejnej plavárni, sáun, verejného korčuľovania a reštaurácií a kaviarní na posedenie, v príjemnom prostredí.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Miriam Droppová
Informace poskytnul: Miriam Droppová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz