PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Tatranská Lomnica
Adresa: 
Tatranská Lomnica č. 262, 059 60 Vysoké Tatry
Web adresa:
www.slovenske.cz/apartmanjulo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 5 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Tatranská Lomnica

Po domluvě

Kompletne zariadený 3-izbový byt v Tatranskej Lomnici určený na prenájom počas celého roka s kúpeľnou (vaňa), WC, balkón, kuchyňa s el.rúrou, umývačkou riadu, parkovanie, na 2.poschodí. Wi-Fi pripojenie je v cene pobytu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Tatranská Lomnica - tichá lokalita, autobusová stanica: 800m, 5 min., vlaková stanica: 800m, 5 min., lanovka na Skalnaté Pleso: 1300m, 10 min., potraviny: 100m, múzeum a lekár: 500m, 3 min.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Zariadený 3-izbový byt na 2. poschodí s kúpeľnou a vaňou, samostatné WC, balkón, kuchyňa s el. rúrou, plyn. šporákom, umývačkou riadu, 4 pené lôžka, možnosť prístelky, obývacia izba s TV + SAT, parkovanie a Wi-Fi pripojenie.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Botanická záhrada, Múzeum lyžovania, Múzeum TANAPu, Lanovka, Turistika – Vodopády studeného potoka, Chata pri Zelenom plese, Bobová dráha.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Števčeková Eva
Informace poskytnul: Števčeková Eva
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz