Apartman Tatranka 2

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Tatranské Zruby
Adresa: 
Tatranske Zruby 1
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)907 124 910
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/apartman-tatranka2

kapacita  kapacita: 6 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1010 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Starý Smokovec počasí Starý Smokovec

počasí Nový Smokovec počasí Nový Smokovec


Poloha a dosažitelnost
Osada Tatranske Zruby sa nachadza 2km od Stareho Smokovca - centra Vysokych Tatier. Spojenie z Popradu od zeleznicnej stanice je elektrickou smer Strbske Pleso. Ubytovacie zariadenie je kompletne zariadene a ma kapacitu 6 osob. V blizkosti sa nachadza hotel Granit s restauraciou, fitnessom, kaviarnou, saunou a rehab. centrom. Vo vzdialenosti 50m je zastavka TEZ, spoj ... více >>
Vybavení a služby
Apartman je po ciastocnej rekonstrukcii, standartne vybaveny. K dispoziii su dve izby, kuchynu a kupelnu s wc. Vacsia izba s TV je pre 4 osoby a mensia pre 2 osoby. Navstevnici maju vyhlad na Slavkovsky stit. V blizkosti sa na chadza T.Polianka, odkial pokracuje turisticka trasa na Sliezky dom. V Starom Smokovci premava pozemna lanovka na Hrebienok, odkial su ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Pobyt je vhodny vzhladom na velky vyber aktivneho aj pasivneho oddychu hlavne pre rodiny s detmi a milovnikov prirody. V centre Starom Smokovci a prilahlych osadach Tatranskej Lomnici a Strbskom plese je mnozstvo atrakcii aj pre rodiny s detmi.Stravovanie je individualne a navstevnici si mozu vybrat medzi mnozstvom gasto zariadeni, ktore osady poskytuju, ... více >>
Provozovatel: Iveta Ecker Kuciakova
Informace poskytnul: Iveta Ecker
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz