PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Liptovský Trnovec
Adresa: 
Liptovský Trnovec 271
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 500 876
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)44-5620 408
Web adresa:
www.ada.sk www.slovenske.cz/ada
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 537 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Aquapark Tatralandia

Štyri samostatné atraktívne apartmány v apartmánovom dvojposchodovom dome ADA s podlahovým kúrením v tichej časti obce Liptovský Trnovec v areály chatiek Aquatherm - vhodné pre rodiny, skupiny a ľudí hladajúcich oddych, pohodu a relax - CHOPOK Jasná - termálny aquapark TATRALANDIA


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Štyri samostatné atraktívne apartmány v apartmánovom dvojposchodovom dome ADA s podlahovým kúrením v tichej časti obce Liptovský Trnovec v areály chatiek Aquatherm - vhodné pre rodiny, skupiny a ľudí hladajúcich oddych, pohodu a relax - vzdialené iba 500 metrov od priehrady Liptovská Mara, 1500 metrov od celoročne-otvoreného TERMÁLNEHO AQUAPARKU Tatralandia, 5km od... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmánový dvojposchodový dom ADA sa skladá zo štyroch apartmánov (dvoch veľkých dvojizbových a dvoch malých jednoizbových pre maximálne 16 osôb). Na každom poschodí je jeden veľký apartmán a jeden malý apartmán, každý so samostatným vchodom. Každý apartmán má kompletne zariadenú a vybavenú kuchynku s kuchynským náradím, elektrickú dvojplatničku, chladničku,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Stravovanie - Možnosť samostatného varenia v každej chatke a každom apartmáne (kompletne vybavená kuchynka s kuchynským náradím ), 50 metrov potraviny, 100 metrov pohostinstvo na slušnej úrovni kde aj varia, 200 metrov 3 x REŠTAURÁCIA, 500 metrov AUTOCAMPING Liptovský Trnovec s množstvom bufetov, 1500 metrov termálny celoročný AQUAPARK TATRALANDIA, 5 km mesto... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: TravelSlovakia.com s.r.o.
Informace poskytnul: Zachar Miroslav
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz