PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Liptovský Trnovec
Adresa: 
Liptovský Trnovec 271
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Apartmány ADA chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 537 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Aquapark Tatralandia

Jasná - sever hlásí 50 cm sněhu

Štyri samostatné atraktívne apartmány v apartmánovom dvojposchodovom dome ADA s podlahovým kúrením v tichej časti obce Liptovský Trnovec v areály chatiek Aquatherm - vhodné pre rodiny, skupiny a ľudí hladajúcich oddych, pohodu a relax - CHOPOK Jasná - termálny aquapark TATRALANDIA


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Štyri samostatné atraktívne apartmány v apartmánovom dvojposchodovom dome ADA s podlahovým kúrením v tichej časti obce Liptovský Trnovec v areály chatiek Aquatherm - vhodné pre rodiny, skupiny a ľudí hladajúcich oddych, pohodu a relax - vzdialené iba 500 metrov od priehrady Liptovská Mara, 1500 metrov od celoročne-otvoreného TERMÁLNEHO AQUAPARKU Tatralandia, 5km od... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmánový dvojposchodový dom ADA sa skladá zo štyroch apartmánov (dvoch veľkých dvojizbových a dvoch malých jednoizbových pre maximálne 16 osôb). Na každom poschodí je jeden veľký apartmán a jeden malý apartmán, každý so samostatným vchodom. Každý apartmán má kompletne zariadenú a vybavenú kuchynku s kuchynským náradím, elektrickú dvojplatničku, chladničku,... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Stravovanie - Možnosť samostatného varenia v každej chatke a každom apartmáne (kompletne vybavená kuchynka s kuchynským náradím ), 50 metrov potraviny, 100 metrov pohostinstvo na slušnej úrovni kde aj varia, 200 metrov 3 x REŠTAURÁCIA, 500 metrov AUTOCAMPING Liptovský Trnovec s množstvom bufetov, 1500 metrov termálny celoročný AQUAPARK TATRALANDIA, 5 km mesto... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz