PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Pavčina Lehota » Apartmány Crystal Jasná

Apartmány Crystal Jasná

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Pavčina Lehota
Adresa: 
Pavčina Lehota 127
Web adresa:
www.slovenske.cz/crystaljasna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Sauna

Venkovní bazén

Apartmány a štúdiá na začiatku Demänovskej doliny, len pár minút od známeho lyžiarskeho strediska Jasná. Okrem komfortného ubytovania je hosťom k dispozícii aj altánok s grilom, šípkami a výčapom piva, v záhrade kúpacia kaďa s horúcou vodou, bazén, trampolína a hojdačky, fínska a ruská sauna.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
Sauna

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány a štúdiá Crystal Jasná sa nachádzajú na začiatku Demänovskej doliny, len pár minút od známeho lyžiarskeho strediska Jasná, demänovských jaskýň, Liptovského Mikuláša, aquaparku Tatralandia a ostatných turistických atrakcií.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Okrem komfortného ubytovania je hosťom k dispozícii aj altánok s grilom, šípkami a výčapom piva. Pri vchode do apartmánov je privátne parkovisko, lyžiareň. Relaxačná zóna v prízemí apartmánov s luxusnou ruskou alebo fínskou saunou s ochladzovacím bazénom a lehátkami. Krásne zariadená záhrada plná kvetov s anglickým trávnikom, detskou hojdačkou, šmýkačkou a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Oproti apartmánom je športové ihrisko, v blízkosti horská letná bobová dráha, SKI centrum Žiarce, výhliadková veža, detské ihrisko, les, potok Demänovka, rybia farma, Demänovské jaskyne...

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Eva Kurilovská
Informace poskytnul: Eva Kurilovská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz