PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Pavčina Lehota » Apartmány Crystal Jasná

Apartmány Crystal Jasná

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Pavčina Lehota
Adresa: 
Pavčina Lehota 127
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 520 142
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.crystaljasna.com www.slovenske.cz/crystaljasna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Není možný

Apartmány a štúdiá na začiatku Demänovskej doliny, len pár minút od známeho lyžiarskeho strediska Jasná. Okrem komfortného ubytovania je hosťom k dispozícii aj altánok s grilom, šípkami a výčapom piva, v záhrade kúpacia kaďa s horúcou vodou, bazén, trampolína a hojdačky, fínska a ruská sauna.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány a štúdiá Crystal Jasná sa nachádzajú na začiatku Demänovskej doliny, len pár minút od známeho lyžiarskeho strediska Jasná, demänovských jaskýň, Liptovského Mikuláša, aquaparku Tatralandia a ostatných turistických atrakcií.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Okrem komfortného ubytovania je hosťom k dispozícii aj altánok s grilom, šípkami a výčapom piva. Pri vchode do apartmánov je privátne parkovisko, lyžiareň. Relaxačná zóna v prízemí apartmánov s luxusnou ruskou alebo fínskou saunou s ochladzovacím bazénom a lehátkami. Krásne zariadená záhrada plná kvetov s anglickým trávnikom, detskou hojdačkou, šmýkačkou a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Oproti apartmánom je športové ihrisko, v blízkosti horská letná bobová dráha, SKI centrum Žiarce, výhliadková veža, detské ihrisko, les, potok Demänovka, rybia farma, Demänovské jaskyne...

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Eva Kurilovská
Informace poskytnul: Eva Kurilovská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz