PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Štôla » Avalanche hotel
Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Štôla
Adresa: 
Štôla 116, Vysoké Tatry
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)52-7781 772
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)52-7781 735
Web adresa:
www.hotelavalanche.sk www.slovenske.cz/hotelavalanche
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 50 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Štrbské Pleso

Wi-Fi

Po domluvě

Moderne zrekonštruovaný HOTEL AVALANCHE *** sa nachádza v malebnej podtatranskej obci Štôla vo Vysokých Tatrách priamo pod najvyšším tatranským vrcholom Gerlachovským štítom. Kľud horskej obce obklopenej nádhernou horskou prírodou a pritom výborné dopravné spojenie.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

HOTEL AVALANCHE*** je ideálnou voľbou pre rodinnú dovolenku, aktívnych športovcov, romantické pobyty vo dvojici, ale aj malé firemné akcie.Hotel Avalanche sa nachádza vo Vysokých Tatrách na severnom okraji obce Štôla priamo pod najvyšším vrcholom Vysokých Tatier Gerlachovským Štítom. Hotel má veľmi dobré dopravné spojenie na všetky hlavné dopravné trasy a ideálnu... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Moderne zrekonštruovaný hotel. Pre voľné chvíle odpočinku náš hotel ponúka osvieženie v letných dňoch. Vonkajší prekrytý bazén s vyhrievanou vodou, otvorený od začiatku mája do konca septembra, oddychová zóna pri bazéne. Hotel ponúka malé privátne Wellness, ktoré Vám zaručí súkromie pri chvíľach oddychu a relaxácie; v našom wellness môžete využiť: fínsku saunu,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zjazdové lyžovanie, bežecké lyžovanie, turistika, kone, aquaparky, ..... Pre našich malých hostí je k dispozícií: detský kútik, detský kútik v reštaurácií, detské vonkajšie ihrisko, herňa so stolným futbalom, šipkami a ďalšími spoločenskými hrami. Pre rodičov s deťmi sú bezplatne k dispozícií: detské postieľky; detské reštauračné sedačky; detské menu; prebaľovací pult.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Avalanche, spol.s.r.o.
Informace poskytnul: Peter Ľupták
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz