PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Vyšná Boca » Bocanské chalúpky

Bocanské chalúpky

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Vyšná Boca
Adresa: 
Vyšná Boca 78, 032 34 Vyšná Boca
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)904 262 829
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.bocanskechalupky.sk www.slovenske.cz/bocanskechalupky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 13 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1000 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Čertovica

počasí Vyšná Boca

Po domluvě

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku v Bocanských chalúpkach, uprostred rozprávkovej slovenskej prírody Národného parku Nízke Tatry. Bocanské chalúpky ponúknu komfort všetkým v dvoch samostatných plne zariadených apartmánoch s celkovou kapacitou 13 (9+4) osôb so záhradou a posedením.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Vyšná Boca sa nachádza na trase z Banskej Bystrice do Liptovského Mikuláša, 4km od Čertovice, 10km od Liptovského Hrádku. Ubytovacie zariadenie sa nachádza priamo v centre obce Vyšná Boca, oproti Požiarnej zbrojnici. Parkovanie Vašich áut je možné priamo vo dvore.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Bocanské chalúpky ponúknu komfort všetkým v dvoch samostatných plne zariadených apartmánoch s celkovou kapacitou 13 (9+4) osob • Apartmán 1 - ubytovanie v príjemne zariadenom dvojpodlažnom apartmáne s kapacitou 4 osôb. V apartmáne sú Vám v podkroví k dispozícii jedna manželská posteľ a dve dvojlôžkové postele. Príjemne relaxovať môžete na prízemí apartmánu v... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti sa nachádza obchod Jednota, možnosť stravovania je v 2 hoteloch v obci. Tenisový kurt, sauna, kolky, stolný tenis v jednom z hotelov.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: AUREUS SLOVAKIA, spol. s.r.o.
Informace poskytnul: Bocanské chalúpky
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz