PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hotel Partizán****

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
https://www.partizan.sk/sk/cennik-0

https://www.partizan.sk/sk/wellness-pobyty-vikendove-pobyty-relaxacne-pobyty
Letní sezona - ceny
https://www.partizan.sk/sk/cennik-0

https://www.partizan.sk/sk/wellness-pobyty-vikendove-pobyty-relaxacne-pobyty
Slevy:
Pri rezervácii pobytu viac ako 60 dní vopred na min. 2 noci.
V dňoch nedeľa - streda.
Další informace:
V cene: strava podľa výberu, DPH, vstup do Nature Wellness Centra, vstup do fitness centra, vstup do detskej herne, vstup na detské ihrisko, víkendové programy, parkovné, internet.

Miestny poplatok 0,70 €/osoba nad 6 rokov/noc

Aktuálne ponuky zvýhodnených pobytových balíkov nájdete tu: https://www.partizan.sk/sk/wellness-pobyty-vikendove-pobyty-relaxacne-pobyty
Stravování
Večere - dospelý: 20,- €, dieťa do 12 rokov: 10,- €
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz