PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Bystrá » Hotel Partizán****

Hotel Partizán****

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Tále, Bystrá
Adresa: 
Bystrá 108, 977 01 Bystrá
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)48/630 8814
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)48/630 8823
Web adresa:
www.partizan.sk www.slovenske.cz/partizan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 350 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 750 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Tále

Mýto pod Ďumbierom hlásí 0 cm sněhu

Wi-Fi

Wellness

Sauna

Venkovní bazén

Hotel Partizán**** sa nachádza v Bystrej v Banskobystrickom kraji, okres Brezno. Hotel je situovaný v krásnom prostredí Horehronia, Chopku, Nízkych Tatier a Slovenského rudohoria v rekreačnej oblasti Tále. Spája profesionalitu služieb s dlhoročnou tradíciou a atmosférou interiérov hotela.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Sauna
Wellness

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ako sa k nám dostanete? Autom: Bratislava - Nitra - Zvolen - Banská Bystrica - Podbrezová - Tále; alebo: Košice - Poprad - Čertovica - Mýto pod Ďumbierom - Tále. Letecky: Bratislava - ďalej vlak, autobus, taxi - Tále; Poprad - ďalej vlak, autobus, taxi - Tále; Košice - ďalej vlak, autobus, taxi; Viedeň - ďalej vlak, autobus, taxi - Tále. Vlakom:... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hotel Partizán**** je považovaný za ozdobu Tálov. Možno ho považovať za rodinný hotel, ktorý klientom ponúka pohodlie v izbách a apartmánoch moderného, elegantného dizajnu v netradične štýlovom prevedení s čarokrásnym panoramatickým výhľadom. Hotel prináša klientovi množstvo príležitostí team-buildingového charakteru, outdorových aktivít a športového vyžitia, ale... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Priamo v hoteli máte možnosť využiť športovo - zábavné centrum Limbus, v ktorom nájdete 2 bowlingové dráhy, 2 biliardové stoly, Nintendo Wii hry, šípky a stolný futbal. Okrem toho Vám je k dispozícii bar, ktorý ponúka široký sortiment miešaných nápojov a kvalitných vín od najznámejších slovenských producentov. Pravidelne sa tu môžete zabaviť v na disco. Hotelovou... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hotel Partizán PS, s. r. o.
Informace poskytnul: PhDr.Michala Ťažká Ološtiaková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz