PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Nižné Kamence » Chalupa Anička - Terchová

Chalupa Anička - Terchová

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová, Nižné Kamence
Adresa: 
Nižné Kamence 1040, Terchová 013 06
Web adresa:
www.slovenske.cz/chalupaanicka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

počasí Chata na Grúni

Ubytovacie zariadenie sa nachádza len 2km od Terchovej a pôsobí útulným a príjemným dojmom. Objekt je plne vybavený všetkým potrebným zariadením.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa sa nachádza len 2km od Terchovej smerom k Vrátnej doline. V okolí sa nachádza aj autobusová zastávka, ktorá je od chalupy vzdialena 3 minuty.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Objekt je plne vybavený všetkým potrebným zariadením. V objekte sa nachádzajú 3 spálne, 2 kúpeľne s WC, kuchyňa je plne vybavená, možnosť grilovania, detský kútik, terasa, sedenie na dvore. Parkovanie je možné vo dvore.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Neďaleko sa nachádza Vrátna Free Time Zone. V blízkosti je reštaurácia, benzinová pumpa. 2km od chalupy sa nachádza predajňa Lidl, potraviny Jednota. Relax a oddych ponúka zariadenie Terchovec v Terchovej, alebo wellness a spa v Rezorte Hanuliak Belá vzdialenom 5km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lenka Hudecová
Informace poskytnul: Lenka Hudecová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz