Chalupa Anička - Terchová

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová, Nižné Kamence
Adresa: 
Nižné Kamence 1040, Terchová 013 06
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 778 379
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/chalupaanicka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

Není možný

počasí Chata na Grúni počasí Chata na Grúni

Ubytovacie zariadenie sa nachádza len 2km od Terchovej a pôsobí útulným a príjemným dojmom. Objekt je plne vybavený všetkým potrebným zariadením.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa sa nachádza len 2km od Terchovej smerom k Vrátnej doline. V okolí sa nachádza aj autobusová zastávka, ktorá je od chalupy vzdialena 3 minuty.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Objekt je plne vybavený všetkým potrebným zariadením. V objekte sa nachádzajú 3 spálne, 2 kúpeľne s WC, kuchyňa je plne vybavená, možnosť grilovania, detský kútik, terasa, sedenie na dvore. Parkovanie je možné vo dvore.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Neďaleko sa nachádza Vrátna Free Time Zone. V blízkosti je reštaurácia, benzinová pumpa. 2km od chalupy sa nachádza predajňa Lidl, potraviny Jednota. Relax a oddych ponúka zariadenie Terchovec v Terchovej, alebo wellness a spa v Rezorte Hanuliak Belá vzdialenom 5km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lenka Hudecová
Informace poskytnul: Lenka Hudecová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz