Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová, Nižné Kamence
Adresa: 
Terchová, Nižné Kamence
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)908 926 483
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupajuraj.szm.com
www.slovenske.cz/chalupajuraj

Poloha a dosažitelnost
Chalupa Juraj Terchová ponúka ubytovanie v Terchovej (Nižné Kamence), 5km od Vrátna Free Time Zone. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko.
Vybavení a služby
Chalupa Juraj je samostatný objekt s celoročným ubytovanim vhodný pre rodiny s deťmi. Kuchynský kút v chalupe je vybavený mikrovlnnou rúrou, chladničkou a kávovarom. Cena ubytovania v Chalupe Juraj Terchová zahŕňa posteľnú bielizeň a uteráky. Priestory vhodné na piknik, vonkajší nábytok, vybavenie na grilovanie, terasa, záhrada. Vyhradený priestor pre fajčiarov, nefajčiarske izby.
Rekreace a služby v okolí
Najbližšie zaujímavosti: lyžiarske stredisko Vrátna 5,3km, hrad Strečno 12,2km, Park Snow Veľká Rača 18,7km, Budatínsky zámok 19km, Marguška 19,2km, Dedovka 19,3km. Reštaurácie a obchody: pizzeria - reštaurácia 1km, potraviny Vyšné Kamence Supermarket 3km. Vratná Free Time Zone - Lyžiarsky vlek 10km. Najbližšie letiská - Leos Janacek Airport 80,7km, letisko Poprad-Tatry 92,2km.
Provozovatel: Iveta Kuchárová
Informace poskytnul: Iveta Kuchárová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz