PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová, Vyšné Kamence
Adresa: 
Vyšné Kamence 943, Terchová
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)915 935 441
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.babjarova.szm.sk www.slovenske.cz/babjarova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Chalupa sa nachádza v malebnej dedinke Terchová - časť Vyšné Kamence. V chalupe sú 4 dvojposteľové izby s možnosťou prístelky. Každá izba má vlastnú kúpelňu, kuchynský kút, TV a možnosť pripojenia sa na internet. Možnosť posedenia vonku pri grile, či trávenia voľného času s domácimi zvieratkami.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa Monika sa nachádza 25km východne od Žiliny v obci Terchová - časť Vyšné Kamence.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V chalupe sa nachádza 4x 2-lôžková izba, každá s vlastným kuchynským kútom, samostatnou kúpeľňou s WC (možnosť prístelky), TV a internet + krásny výhľad na protiľahlé kopce a prírodu, možnosť posedenia pri grile, či trávenia voľného času s domácimi zvieratkami. Parkovanie vo dvore.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

ZIMNÁ REKREÁCIA: Vrátna - patrí k najvýznamnejším a najnavštevovanejším lyžiarskym strediskám na Slovensku. Vo Vrátna Free Time Zone je vybudovaná nová kabínková lanovka na Chleb - Snilovské sedlo. Okrem nej je v stredisku sedačková lanovka na Pasekách a 15 lyžiarskych vlekov. V Terchovej na Gavurkách sú 2 lyžiarske vleky na tie sú od nás vzdialené 2km. Lyžiarske... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Monika Babjarová
Informace poskytnul: Babjarová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz