Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Staré Hory
Adresa: 
Staré Hory 134
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 379 563
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupaupotoka.sk
www.slovenske.cz/chalupaupotoka

kapacita  kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  420 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Krížna - Turecká počasí Krížna - Turecká


Poloha a dosažitelnost

Z chalupy mate všetko ako na „dlani“ reštaurácia je vo vzdialenosti cca 200m, autobusová zastávka cca 100m. Vlakom je to do Banskej Bystrice 17 km. Obcou vedie frekventovaná dopravná komunikácia smerom na Donovaly a ďalej na Ružomberok, takisto smerom na krajské mesto Banskú Bystricu. Keď sme už na cestách, tak zo Starých Hôr sa dostanete všade, do Turčianskych... více >>

Vybavení a služby

Na prízemí sa nachádzajú dve spálne s 3 a 4 lôžkami. Tretia spálňa s tromi lôžkami sa nachádza na poschodí.V každej spálni je umiestnená veľká manželská posteľ + ďalšie postele určené pre rodiny s deťmi. Vo všetkých spálňach je samozrejme farebná TV. Obývacia miestnosť s TV prijímačom, krbom, ktorá poskytuje vysoký štandard na trávenie oddychu, voľných chvíľ je... více >>

Rekreace a služby v okolí

Staré Hory je horská obec ležiaca na styku dvoch národných parkov t.j. Veľkej Fatry a Nízkych Tatier s bohatou faunou a flórou. Stred obce leží v nadmorskej výške 472 m. Okolie obce, národné parky poskytujú veľké množstvo možnosti na letnú a zimnú turistiku po známych trasách: - do Veľkej Fatry cez Tureckú alebo Rybô, na Majerovu skalu, Kráľovu studňu do... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Peter Záchenský
Informace poskytnul: Peter Záchenský
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz