Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Terchová, Biely Potok č.679
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0) 904 485 154, +421 (0) 41 5695 954
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupavaclav.sk
www.slovenske.cz/chalupavaclav

kapacita  kapacita: 25 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  580 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Chata na Grúni počasí Chata na Grúni


Poloha a dosažitelnost
Chalupa má dobrú východiskovú polohu na turistiku, iba 400 metrov od skalného kaňonu - Jánošíkových dier, prostredníctvom ktorých vystúpite na Malý a Veľký Roszutec a môžete pokračovať ďalej do Vrátnej doliny. Auto môže ostať pri chalupe na parkovisku, ktoré je celoročne dostupné.Zástavka autobusu je 50 metrov, vlaková Varín 17km, Žilina 28km. Najbližší obchod s potravinami a rozličným tovarom je cca 1km.
Vybavení a služby
Ubytovanie ponúkame v chalupe, ktorá má dve časti s vlastnými vchodmi. V novšej časti sú apartmány a štúdio. Každý apartmán disponuje spálňovou časťou s televízorom, vlastnou kúpeľňou s toaletou a plne zariadenou kuchynkou. Využívať tu môžete sklokeramickú varnú dosku/plynovú dvojplatničku, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnú rúru, chladničku a úplný servis na varenie a... více >>
Rekreace a služby v okolí
V okolí je až 280km turistických a cyklistických trás, najnavštevovanejšie miesto je iba 400metrov od chalupy, známe Jánošíkové diery, značené chodníky po celej Vrátnej doline. Hubárčenie. Minigolf - Zázrivá, požičovňa kolobežiek, bicyklov - Vrátna, Relaxačné centrum Terchovec (2,5km) bazén, vírivky, sauna, tenis, squash, bowling, fitnes. Ski centrum Vrátna - 7km,... více >>
Provozovatel: Václav Komačka
Informace poskytnul: Helena Komačková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz