PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Králiky
Adresa: 
Zvolenská cesta 141
Web adresa:
www.slovenske.cz/borinka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 46 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Králiky

počasí Tajov

Náša chata sa nachádza 8km od mesta Banská Bystrica na konci obce KRALIKY v tichom prostredí s nádherným výhladom. Je vhodná na celoročné využitie. V blízkosti je lyžiarske stredisko a dobre udržiavané bežecké trate. Na svoje si prídu aj turisti a cykloturistiˇ. Prenajíma sa len celá chata.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Na konci obce Králiky nad mestom Banská Bystrica. Leží uprostred Kremnických vrchov.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata BORINKA disponuje kapacitou 46 lôžok v 3, 4 alebo 6 posteľových izbách. Sprcha a toalety sa nachádzjú na každom poschodí. Chata sa prenajíma ako celý objekt s kuchyňou s možnosťou vlasnéj prípravy jedla, alebo po dohode vám vieme ponúknuť raňajky, polpenziu aj plnú penziu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarske stredisko, turistyka a cykloturistyka, jazda na koni, kúpalisko a krytá plaváreň, kúpelné mestá, masáže, motokárová hala, bowling, jaskyne, paraglaiding, letisko, splavovanie Hrona, kryoterapia, bohatá historia banských miest, kiná, divadlá, folklor.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: H-ZETIV s.r.o
Informace poskytnul: ing.Hollý
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz