PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Pod Brehom 1260/5, Terchová
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)904 861 851
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatadanka.sk www.slovenske.cz/chatadanka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

počasí Chata na Grúni

Vrátna - Paseky hlásí 0 cm sněhu

Je možný

Drevenica v obci Terchová, Vám poskytuje ubytovanie s výhľadom na hory v blízkosti turistických chodníkov v oblasti Malá Fatra, a lyžiarskom stredisku Vrátna. Možnosti turistika, cykloturistika, paragliding, lyžovanie, snowboarding.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Drevenica sa nachádza v osade IVANOVIA 2km od Terchovej. Dostupnost celoročna. Zastávka autobusu 400m, vlak 25km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Drevenice su 3 izby 3,3,4 postelových s celkovou kapacitou 10 lôžiek. V drevenice sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom,televízorom a kompletne zariadenou kuchyňou, chladničkou s mrazničkou, plynovým sporakom, teplovzdušnou rurou, varna kanvica všetko čo gazdinka potrebuje.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V lete ako aj v zime je množstvo možností na spríjemnenie Vašej rodinnej dovolenky v horách aj priamo v Terchovej. 1km od penziónu relaxačné centrum TERCHOVEC. Cez leto horská turistika, cykloturistika s vyznačenými trasami, kone, tenis, splavovanie Oravy, rybolov, lov zvery, paragliding, kúpaliská, termálne kúpele, návšteva hradov a zámkov v blízkom okolí, jaskyne.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Danka
Informace poskytnul: Danka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz