PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Stará Lesná
Adresa: 
Stará Lesná - Vysoké Tatry
Web adresa:
www.slovenske.cz/chatagizela
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 790 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Lomnický Štít

počasí Tatranská Lomnica

Po domluvě

Chata GIZELA sa nachádza vo Vysokých Tatrách - rekreačná oblasť Stará Lesná. Chata pozostáva z dvoch nezávislých častí A a B. Parkovanie autom je priamo pri objekte. Objekt je elektronický chránený a napojený priamo na políciu. V objekte je prísný zákaz fajčiť.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata GIZELA sa nachádza vo Vysokých Tatrách - rekreačná oblasť Stará Lesná (chatová osada) v nadmorskej výške 790m a bezprostrednej blízkosti Studeného potoka, odkiaľ je nádherný výhľad priamo na tatranské končiare. Viď. www.chatagizela.net

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata pozostáva z dvoch nezávislých častí A a B.Parkovanie autom je priamo pri objekte.Objekt je elektronický chránený a napojený priamo na políciu. V objekte je prísný zákaz fajčiť. Viď. www.chatagizela.net

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolitá príroda a prostredie ponúka ideálne podmienky pre aktívny ako aj pasívny oddych a rekreáciu v každom ročnom období. Viď. www.chatagizela.net

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Alžbeta Imrichová
Informace poskytnul: Alžbeta Imrichová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz