PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Stará Lesná
Adresa: 
Stará Lesná - Vysoké Tatry
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 273 516, +421 (0)903 389 841
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatagizela.net www.slovenske.cz/chatagizela
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 790 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Lomnický Štít

počasí Tatranská Lomnica

Po domluvě

Chata GIZELA sa nachádza vo Vysokých Tatrách - rekreačná oblasť Stará Lesná. Chata pozostáva z dvoch nezávislých častí A a B. Parkovanie autom je priamo pri objekte. Objekt je elektronický chránený a napojený priamo na políciu. V objekte je prísný zákaz fajčiť.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata GIZELA sa nachádza vo Vysokých Tatrách - rekreačná oblasť Stará Lesná (chatová osada) v nadmorskej výške 790m a bezprostrednej blízkosti Studeného potoka, odkiaľ je nádherný výhľad priamo na tatranské končiare. Viď. www.chatagizela.net

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata pozostáva z dvoch nezávislých častí A a B.Parkovanie autom je priamo pri objekte.Objekt je elektronický chránený a napojený priamo na políciu. V objekte je prísný zákaz fajčiť. Viď. www.chatagizela.net

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolitá príroda a prostredie ponúka ideálne podmienky pre aktívny ako aj pasívny oddych a rekreáciu v každom ročnom období. Viď. www.chatagizela.net

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Alžbeta Imrichová
Informace poskytnul: Alžbeta Imrichová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz