PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Donovaly » Chata Idka s internetom

Chata Idka s internetom

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Donovaly
Adresa: 
Donovaly č. 98
Web adresa:
www.slovenske.cz/chatanadonovaloch
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1054 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Donovaly

Je možný

Chata Idka sa nachádza v krásnom prostredí centra turistického a lyžiarskeho strediska Donovaly v tichej zóne na okraji lesa, len 200m od lyžiarskych lanoviek. Chata je určená pre ľudí, ktorí vyžadujú určitý štandart pohodlia pri ubytovaní max 8-9 osôb,


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Idka sa nachádza v centre Donovalov, v tichej oblasti na kraji lesa. Dostupnosť do centrálnej zóny je 250m. Blízko je aj na lyžiarske vleky, priamo z chaty na lyžiach 200m. Pripojiteľnosť k internetu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata je účelovo, komfortne vybavená na príjemnú dovolenku s deťmi, má komplet vybavenú kuchynku aj s umývačkou riadu, k dispozícii je aj TV SAT, DVD, mikroveža, interet, detská postieľka a stolička. V chate je kozub a podlahové elektrické vodné kúrenie a spolu s kachľovou pecou zabezpečuje príjemnú klímu i v zime. Chata sa prenajíma komplet pre 5-9 osôb.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Turistika, tenis, malý futbal, lyžovanie.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vladimír Konder
Informace poskytnul: Vladimír Konder
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz