Chata Idka s internetom

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Donovaly
Adresa: 
Donovaly č. 98
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 871 705, +421 (0)907 625 618
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/chatanadonovaloch
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1054 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Donovaly počasí Donovaly

Chata Idka sa nachádza v krásnom prostredí centra turistického a lyžiarskeho strediska Donovaly v tichej zóne na okraji lesa, len 200m od lyžiarskych lanoviek. Chata je určená pre ľudí, ktorí vyžadujú určitý štandart pohodlia pri ubytovaní max 8-9 osôb,


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Idka sa nachádza v centre Donovalov, v tichej oblasti na kraji lesa. Dostupnosť do centrálnej zóny je 250m. Blízko je aj na lyžiarske vleky, priamo z chaty na lyžiach 200m. Pripojiteľnosť k internetu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata je účelovo, komfortne vybavená na príjemnú dovolenku s deťmi, má komplet vybavenú kuchynku aj s umývačkou riadu, k dispozícii je aj TV SAT, DVD, mikroveža, interet, detská postieľka a stolička. V chate je kozub a podlahové elektrické vodné kúrenie a spolu s kachľovou pecou zabezpečuje príjemnú klímu i v zime. Chata sa prenajíma komplet pre 5-9 osôb.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Turistika, tenis, malý futbal, lyžovanie.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vladimír Konder
Informace poskytnul: Vladimír Konder
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz