PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Donovaly » Chata LESY Donovaly

Chata LESY Donovaly

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Donovaly
Adresa: 
Chata LESY Donovaly 101
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Chata LESY Donovaly chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 26 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Donovaly

Wi-Fi

Chata situovaná vo výbornej lokalite Donovalov, vhodná pre rodinné a firemné akcie, ako aj jednotlivcov.2 spoločenské miestnosti, dve kompletne vybavené kuchyne, príjemné vonkajšie sedenie - guľášpartie, WiFi free pripojenie,izby 2-3-4 lôžkové, 1 apartmán (4 lôžka)TV, inernet.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Prístup osobným autom, parkovanie - parkovisko pri chate (vyhradené pre hostí chaty)

Jaké je vybavení a poskytované služby?

1 apartmán (4lôžka), kúpeľňa-sprcha,WC, plne vybavená kuchyňa, TV (UPC signál), WiFi free. 1.poschodie - 2,3 a 4-lôžkové izby, kompletne vybavená kuchyňa, 2 kúpeľňe so sprchou+WC(dámske, pánske), spoločenská miestnosť s TV (UPC signál, WiFi free. Prízemie - 2,3,a 4-lôžkové izby, kopletné vybavená kuchyňa, 2 kúpeľne so sprchou+WC, spoločenská miestnosť s TV(Skylink),... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Turistika, cykloturistika, v zimných mesiacoch lyžovanie, snowboard (vleky, lanovky v blízkosti chaty).

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz