PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Magurka » Chata pod Bašovňou

Chata pod Bašovňou

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Partizánska Ľupča, Magurka
Adresa: 
Ľubeľa 500, Liptovský Mikuláš 032 14
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)904 192 205
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.nizketatry.sk/podbasovnou/ www.slovenske.cz/podbasovnou
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1060 m.

Po domluvě

Sauna

Chata pod Bašovňou sa nachádza v Nízkych Tatrách pod hrebeňom Chabenca v horskej osade Magurka (1060 m.n.m.). Z objektu je možné podnikať horské túry na útulňu Ďurková, Chabenec, Chopok, Latiborskú hoľu a Salatín. Objekt sa nachádza na okraji lesa a ponúka možnosť zberu lesných plodov a húb.

Celkové vybavení objektu
Sauna
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata pod Bašovňou sa nachádza v Nízkych Tatrách pod hrebeňom Chabenca v horskej osade Magurka (1060 m.n.m.). Z objektu je možné podnikať horské túry na útulňu Ďurková, Chabenec, Chopok, Latiborskú hoľu a Salatín. Objekt sa nachádza na okraji lesa a ponúka možnosť zberu lesných plodov a húb.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Popis objektu (10 lôžok): • 4 samostatné izby (1/4, 3/2) • sociálne zariadenie (umývadlo, hydromasážna vaňa so sprchou, masážny sprchovací kút, WC) • sociálne zariadenie (umývadlo, masážny sprchovací kút, WC) • spoločenská miestnosť s krbom, TV-SAT, rádiom, posedením, jedálenským stolom (10 miest), barovým pultom a vybavenou kuchynskou časťou (sklokeramická... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zime je možné lyžovať na detskom lyžiarskom vleku priamo v osade, na bežkách v okolí osady a v lyžiarskych strediskách Donovaly, Liptovské Revúce a Skipark Ružomberok. Ubytovanie je vhodným východiskom na výlety na termálne kúpaliská Bešeňová a Aquapark Tatralandia, priehradu Liptovská Mara, návštevu Vlkolínca (UNESCO), dreveného artikulárneho kostola vo... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Miroslav Švec
Informace poskytnul: Švecová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz