Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Vrútky
Adresa: 
Miloš Sihelník, M.Jankolu 9618/24, Martin 03601
Telefon: 
zobrazit telefony
+421(0)904 243 186
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/sihelnik

kapacita  kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  690 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Winter park Martinky počasí Winter park Martinky

počasí Martin počasí Martin

Winter park Martinky hlásí 115 cm sněhu


Poloha a dosažitelnost
Chata v malej chatovej oblasti pri lese na okraji mesta Vrútky neďaleko strediska Martinské hole, na rozhraní Veľkej a Malej Fatry. Celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 16 osôb (14 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii sú dve spoločenské miestnosti, 5 izieb, kompletne vybavená kuchyňa, jedáleň a dve kúpeľne s WC. Pri chate na ohradenom pozemku je... více >>
Vybavení a služby
Chata je vykurovaná teplovzdušným krbom a dokurovaná elektrickými radiátormi. Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV, rádio a CD prehrávač, biliardový stôl a spoločenské hry Oplotený pozemok, ohnisko s posedením, altánok s vonkajším kozubom a posedením, záhradný nábytok, pieskovisko a detské ihrisko, detský bazénik. PRÍZEMIE: vstupná predsieň, 2-lôžková izba,... více >>
Rekreace a služby v okolí
LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Gaderská dolina, Šútovské vodopády, značené turistické chodníky v Malej a Veľkej Fatre), jazero Lipovec (prírodné kúpanie) - 3km, prírodné kúpalisko v Šútove - 10km, krytý bazén - 4km, rybolov (rieka Turiec, Váh, okolité jazierka) - 2km, ThermalPark Bešeňová - 25km, sauna - 4km, tenis - 3km, jazda na koni - 3km. ZIMA: lyžiarske... více >>
Provozovatel: Miloš Sihelník
Informace poskytnul: Miloš Sihelník
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz