PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Liptovské Revúce
Adresa: 
Liptovské Revúce 161
Telefon: 
zobrazit telefony
+421(0)905 182 559,
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
relax-chata.webnode.sk/ www.slovenske.cz/relax-chata
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Wi-Fi

Po domluvě

Nová chata na okraji obce v centre Veľkej Fatry. 2 samostatné apartmány s kapacitou 14 a 8 lôžok. Zima - lyžiarske vleky 300m od chaty, Donovaly 15km, Malinô Brdo 20km. Leto - turistika, priestranný oplotený pozemok, grilovanie, pingpong, hojdačky, petanq, pieskovisko, basketbal... Nádherná príroda


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Od Ružomberka na Donovaly odbočiť v Liptovskej Osade doprava na Liptovské Revúce (4km). Na začiatku obce po pravej strane cesty je dom č.36, kde bývajú majitelia. Chata je vzdialená cca 300 metrov. Parkovanie priamo vo dvore chaty.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata Relax* sa skladá z dvoch samostatných častí: ČASŤ 1.: 4 spálne (2,2+1,4,4) s kapacitou 14 lôžok, veľká spoločenská miestnosť s krbom, TV, RP, kompletne vybavená kuchyňa (sporák, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica...), 3x sprchovací kút, 2x WC. ČASŤ 2.: 2 spálne s kapacitou 8 lôžok, spoločenská miestnosť s krbom, TV, RP, kompletne vybavený kuchynský... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Strediská Parksnow Donovaly 15km, Skipark Ružomberok 20km. Thermal Bešeňová, Tatralandia, Vlkolínec - UNESCO. Ideálne východiskové miesto pre turistiku vo Veľkej Fatre, cykloturistiku, paraguajling, prechádzky a pobyt v prírode.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing.Jozef Bláha
Informace poskytnul: Ing.Jozef Bláha
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz