PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Liptovské Revúce
Adresa: 
Liptovské Revúce 161
Telefon: 
zobrazit telefony
+421(0)905 182 559,
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chata-relax-161.webnode.sk www.slovenske.cz/relax-chata
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Wi-Fi

Po domluvě

Chata na okraji obce v centre Veľkej Fatry. 2 apartmány s kapacitou 14 a 8 lôžok. Zima - lyžiarske vleky, Donovaly 15km, Malinô Brdo 20km. Leto - turistika, priestranný oplotený pozemok, grilovanie, pingpong, hojdačky, petanq, pieskovisko, basketbal,futbal... Nádherná príroda


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata na okraji obce Liptovské Revúce – v centre Veľkej Fatry – v tichom prostredí, na priestrannom oplotenom pozemku, s parkovaním vo dvore – 8 áut, ponúka ideálne miesto na lyžovanie, horskú turistiku, cykloturistiku, paragliding a pobyt v prírode.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Areál chaty a jej vybavenie ponúka jedinečný zážitok hlavne pre rodiny s deťmi, rodinné stretnutia a oslavy, skupiny priateľov, gulášparty, ... Chata je členená do 2 častí: časť 1. a časť 2. Jedná sa o jednu budovu s dvomi vchodmi. Celková kapacita chaty je 22 lôžok. Kúrenie v chate je zabezpečené elektrickými ohrievačmi alebo aj teplovzdušnými krbmi. Časť 1.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zima: Sánkovanie priamo za chatou, ideálne východiskové miesto na lyžovanie a skialpinizmus, turistiku vo Veľkej Fatre Park snow Donovaly 14 km Ski park Ružomberok 20 km Chopok – Jasná 60 km Bešeňová 27 km Tatralandia 45 km Leto: Hosťom je k dispozícii záhradné sedenie s vonkajšími krbmi, kotlíky, grilovacie rošty, krytý altánok, hojdačky, šmýkalka, lezecká... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing.Jozef Bláha
Informace poskytnul: Ing.Jozef Bláha
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz